2733
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262875 بازدید | 29112 پست
من انبه خیلی دوست دارم ضرر که نداره خوردنش به نظرتون؟!خربزه هم دوست دارم دیشب خیلی خوردم ولی حرارت ب ...

امروز دکتر تغذیه میگفت همه چیز بخورین اما افراط نکنید. اتفاقا خربزه رو میگن خوبه. فقط به اندازه بخور. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ... خانومایی که سن بارداریتون با من یکی هست یا نزدیک به سن بارداریه من دکترتون تاریخ زایمانتو ...

برای من طبیعیو دکتر زده۱۵مرداد..آخرین سونو زده ۱۲مرداد..البته من میخوام سز شم که دکترم گفت فعلا زوده ک بگم کی..

2731
توروخدا رعایت کن مثله من نشی

مگه برا انقباض بستری میکنن منم انقباض دارم اما امپول میزنم انقباضاتون با درده؟

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
سلام مامانا  من دوروزه تکونای بچم کمتر شده دائمم خودشو سفت میکنه یه ور شکمم چیکار کنم طبیعیه ...

یه چیز شیرین بخور پهلوی چپ بخواب اگه تا یه ساعت ۴تا تکون نخورد حتما برو دکتر

2740
من انبه خیلی دوست دارم ضرر که نداره خوردنش به نظرتون؟!خربزه هم دوست دارم دیشب خیلی خوردم ولی حرارت ب ...

گرمبن عزیزم کم بخور من شنیدم خربزه که به خاطر قندش و گرمیش و اینکه میگن احتمال زردی رو زیاد میکنه کم بخورین

خانما سر درد و تنگی نفس دارم الان دو روزه اورژانس بیمارستان هم رفتم میگن مشکلی نیست  چیکار کنم ...

اگه سر دردت شدیده میتونی آستامینوفن بخوری 

تا ۴ گرم در روز اکی هست 

ولی سعی کن زیاد و پشت سر هم نخوری مثلا نشه کار هر روزت

درد کشیدن زیاد و استرسش برای بچه خوب نیست

تکون میخوره ولی خیلی کم وای خدا چیکار کنم دارم میمیرم از نگرانی😞

نگران نباش خوب جای بچه هی تنگ تر میشه کمتر تکون میخوره. آب به اندازه کافی میخوری؟ 

دکترتو دیدی بهش بگو راجع به تکونا که استرست کم شه ولی تا اونجایی ک من شنیدم و دیدم طبیعیه

۱۰ تا تکون تو ۲ ساعت رو میخوره دیگ؟

خوشبه حالت عزیزم ایشالا سلامت باشبن دوتاتون بعدش بیا ماروخبر کن از حالت

قربونت برم عزیزم ممنون چشم گلم 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2706