2752
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262983 بازدید | 29112 پست
به به مبارکه اولین نی نی گروهه آیا؟🥰

قربونت برم عزیزم ممنون 

نمیدونم 😁😍

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلامممم..مامانا من الان از پیش دکترم میام.‌..گفتمش زیر دلم سفت میشه یهو و منقبض میشه..پیش ناف و اینامم گاهی وقتا..مث همینایی که اکثرن گفتید...گفت اگر با شوهرت نزدیکی داری،کمترش کن...سعی کن تعدادشو توی این هفته ها تا هفته۳۸کم کنی..

راستی به شکمم دس زد و ضربان قلب نینیو اینا..گفت وضعیت بچه و رشد رحمت خیلی خوبه..ولی اولش گفت نینی ریزه😳گفتمش خیلی؟گفت نه وزن و جثش اندازه هفتشه و نگران نباش

..اما فعلا جز نینیای تپل نیس..گفت شیر بخور...خیلی شیر کمک به بزرگ شدنش میکنه...

وااای راست میگی؟؟ نکنه برای منم عفونت باشه😰 برای شما هم سفید بود و آبکی ؟خارش و سوزش نداشت؟بوی بد ...

مال منم مثل شما بود خارش و سوزشم نداشت فقط مقدارش زیاد بود دکتر گفت عفونت نیست فقط داروهاتو استفاده کن مقدارش کم بشه چون خیلی اذیت میشدم همش در حال لباس عوض کردن بودم یه هفته استفاده کردم راحت شدم

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
شوهر منم ساعت ۹یا۹ونیم میره سرکار تازه میخوابم تا ۱۲چند وقته روی تخت نمیتونم بخوابم اخه این پهلو به ...

دقیقا منم رو زمین میخوابم رو تخت جام تنگ میشه و خیلی بدخواب شدم دقیقا عین همیم 😁😁😁

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2706