2737
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست
آره خیلی ,فقط خوابه یا داره شیر میخوره ساکته کلا در حال گریه کردنه خیلی هم سخت می‌خوابه  نمی ...

آخی عزیزم ایشالله که زود درست بشه باید بسازیم دیگه فقط میگم خدا بهت  صبربده چون واقعا سخته ولی آخرش تموم میشه

سلام مامانا شما میدونید مدفوع چرب دلیلش چیه مدفوع پسرم خیلی وقته خییلی چربه موقع شستن دستم چرب میشه دکتر شیر خشکشو عوض نکرد الان ببلاک ای آر میخوره خیلیم بالا میاره ببشتر وقتا هم اسهاله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عسیسم...گل پسر شمام همینطور😍ساعت ۱۱و ۱۵دقیقه ی ظهر روز یکم مرداد۹۸😊

خب پس علی بزرگتره 

امیرعلی ساعت یک دنیا اومد تاریخ یکم مرداد ۹۸

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
المیرا جون من از یه دکتری شنیدم که می‌گفت بعضیا عقیده دارن دوران شیر دهی باردار نمیشن خیلی غلطه همچی ...

بنظر منم هستولی دکترم اینو گفت منکه یبار اومدم نزدیکی کنم بخیم انقد درد گرفت کلابیخییال شدیم رفت بعدشم ینظر من بهترین راه کاندومه ما فقط از کاندوم استفاده کزدیم یبارم که استفاده نکردیم من حامله شدم 

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
2728

دارم ۴۰هفته میشم و خبری نیست خوش به حالتون خیالتون راحت شده مثل من کابوس زایمان ندارین😟😩

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
2740
من کا اصلا نمیتونم عکس ماهگرد از دخملم بگیرم اخه همش در حال گریست ولی عکس نوزادیشو دارم رفتم اتلیه ا ...

ای جان بخورمش❤

من پیامبران ز ایمان کردم واسمون رایگان وقت عکس نوزادی دادن تا یه ماه نتونستم ببرم بگیرم 😞

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
وای سحر انگار منی الان از ساعت ۸ در تلاشیم بیشرف رو بخوابونیم نمیخوابه الانم رو پای عمشه ولی دریغ ...

عزیزم مامانم میگه هر چی جای دختر گرم باشه بیشتر میخوابه شاید خیلی خنکش میکنی

امشب کلا با پتو دور پیچش 

بپیچ نا گرمش بشه ببین میخوابه 

من اگه دخترم خیلی بی تاب بشه لای پتوش میزارم و رو پام تکون میدم زود آروم میشه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

مامانا امروز روی لباس زیرم ترشح حالت چسپنده و کشدار زیاد دیدم دو دفعه دیروز یه دفعه که روی لباس زیرم میمونه رنگش سفید مایل به کرم رنگه چی هست به نظرتون ؟؟!خیلی ترسیدم

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
عزیزم مامانم میگه هر چی جای دختر گرم باشه بیشتر میخوابه شاید خیلی خنکش میکنی امشب کلا با پتو دور پی ...

نه اتفاقا همین کارو میکنم ولی بی فایدست

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
آخی عزیزم ایشالله که زود درست بشه باید بسازیم دیگه فقط میگم خدا بهت  صبربده چون واقعا سخته ولی ...

ان شالله واقعا سخته داشتن همچین بچه ای😣

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
2706