2703
2553
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262827 بازدید | 29112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من که انقد بی حوصله ام اصلا سمت شوهرم نرفتم بدبخت داره میمیره هی میگه تو چرا محلم نمیدی،گناه داره ول ...

اخههه اینطوری خیلی بده

منم شوهرم همش بهم میگفت از وقتی بچه دنیا اومد همه چین شد بچه به من اصلا توجه نمیکنی...

واقعا توانش رو ندارم از نظر جسمی خیلی داغونم از نظر روحی هم کلافه هستم...

گاهی وقتها میرم سمتش اما به ظاهر دلم اصلا نمیکشه! هرچی باشه مرد هم یه سری نیازهایی داره ، مخصوصا شوهر من ک خیلی عاطفی هست...

از خودم بدم میاد، اینکه همش خونم به هم ریخته هست ، سر و وضعم آشفته هست ،بی‌نظم شدن بیشتر کلافم می‌کنه...

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
وای سحر انگار منی الان از ساعت ۸ در تلاشیم بیشرف رو بخوابونیم نمیخوابه الانم رو پای عمشه ولی دریغ ...

دقیقا دختر منم همینه

باز خوبه تو همه دم دستت هستن

من کسی نمیاد کمکم

دست تنهام

آرزومه بچم رو یه شب یکی داشته باشه من بخوابم

2714
اخههه اینطوری خیلی بده منم شوهرم همش بهم میگفت از وقتی بچه دنیا اومد همه چین شد بچه به من اصلا توجه ...

از خونه نگو که دلم خوووونه😥راستی میگم من روز ۴۸ام پاک شدم...کی ممکنه پریود شم؟ینی ۱ماه دیگه ممکنه بشم یا همینجوری یهو؟اگرررر بشم..

سلام مونا جون امیرعلب نمیخوابه بزور خوابوندنش از ۵ بعد از ظهر بیداره فقط میگه با من بازی ون حرف بزن ...

😂😂😂😂علی منم از عصر ساعت۳ونیم بیدار بوده..نیم ساعت پیش خوابیده..البته هی میخواست بخوابه،خونه مامانم بودیم...اونجام شلووووغه با خواهرزاده هام اکثرا..هی بازی و جیغ و داد..دوبار خوابید و از خواب پرید..دیگه نخوابید تا حالا🙄

ای جان دخمل کپل،، خدا حفظش کنه  وزنش چقده سحر جون؟  پسر منم خیلی بیداره،، به خاطر کولیک، ...

‌قربونت عزیزم

وزنش ۴۳ روزگیش بردمش دکتر ۵۶۰۰ بود با لباس

دیگه دمر نزارش خیلی خطرناکه

یه لحظه خواب یه عمر پشیمونی میاره خدای نکرده

منم گاهی به ذهنم میرسه اما بیخیال میشم 

ولی روزها که بی‌قراری می‌کنه دمر میزارمش روی دل خودم یا شوهرم ک مدام ببینمش

من کا اصلا نمیتونم عکس ماهگرد از دخملم بگیرم اخه همش در حال گریست ولی عکس نوزادیشو دارم رفتم اتلیه ا ...

ای جااانم چه دخمل نااازی

ماشالله چه چهره مظلومی هم به خودش گرفته بلا

المیرا جون من از یه دکتری شنیدم که می‌گفت بعضیا عقیده دارن دوران شیر دهی باردار نمیشن خیلی غلطه همچین چیزی صحت ندارد امکان بارداری هست

حالا نمی‌دونیم کدوم حرف درسته😒

از خونه نگو که دلم خوووونه😥راستی میگم من روز ۴۸ام پاک شدم...کی ممکنه پریود شم؟ینی ۱ماه دیگه ممکنه ب ...

نمی‌دونم من سربچه اولم بعد زایمان تا ۱۰ روز خونریزی داشتم قطع شد 

بعد یکماه هم پریود شدم

الان ۴۵ روزه هنوز پری نیومد 

2706