2737
2739

طبق آخرین آمار به دست آمده در سال ۹۵ استان های خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان و خوزستان به ترتیب رتبه های اول و چهارم را در زمینه ازدواج کودکان زیر ۱۳ سال کسب کردند و تهران نیز جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده است.

من خوزستانیم و تو روستاها زیاد دیدم ازدواج دخترا تو سن پایین رو ولی تو شهرا خیلی کم شده و اکثرا بالای ۱۸ ازدواج میکنن خواستم نظر شما رو راجع به این آمار بدونم🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جالبه کسانی که دوس دارن عروس بچه داشته باشن میرن از روستا زن میگیرن. متاسفم اینو میگم ولی دختره هم تو این شرایط از خداشه

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  

پدر و مادر های عاقل و فهمیده  ای بشیم برای بچه ها مون ...

تا بتونیم راه درست  زندگی کردن رو  نشونشون بدیم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

همیشه برام سواله چرا نمیزارن بچه هاشون درس بخونن تو شهر من هر دختری که میخاد درس نخونه شوهرش میدن ما همه با تحصیلات دانشگاهی داریم بعد ازدواج میکنیم  وخیلی از لحاظ علمی تو کشور جایگاه داریم 

توروخدا این ازدواج سن پایین ول کنید

اخرش به دعوا و گیس کشی ختم میشه

والله خود دخترا راضین گذشت اون زمانی که با دو تا کشیده بشینه سر سفره عقد

همسایه مامانمینا مرکز استان ۱۲ ساله با دوست پسرش فرار کرد گفت یا ازدواج یا فرار

بیشتر به فکر تربیت بچه باشید و نگرانیتون باشه بابته پایین اومدن سن بلوغ بچه ها 

2706