2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عالیه. 

انرژی مثبت جذب میکنی

بلاگرای بین المللی با عکس های فوق العاده. 

من امروز و در همین لحظه به اتفاقات خوب خوشامد می گم و خودم رو برای دریافت فراوانی، نور، برکت و زیبایی سزاوار و شایسته می دونم. من با تمام وجودم باور دارم که اتفاقات مثبت هر روز و هر لحظه و هر کجا و توی هر وضعیتی در انتظارم هستن. حق الهی و طبیعی من اینه که در زیباترین و آرامترین مکان های دنیا زندگی کنم تا بتونم استعدادها و توانایی های درونیم رو آشکار کنم و به ظهور برسونم."" تاپیک اطلاعات قانونی شروط ضمن عقد ویژه مجردها ""  

واسه منی که میرم خونه های انچنانی وپارتیو.جشنو اینچیزارومیبینم وافسردگی میگیرم بده😀

یه صلوات میفرستین واسه سلامتی نینیم 😘خدای خوبم مواظب تودلیم باش۱۴۰۰/۵/۱۲فهمیدم خدایه فرشته گزاشته تودلم،دامن همه منتظراسبز
2738

من خوشم نمیاد مگه اینکه به خاطر کار یا درس چنتا اکانت محدود رو فالو کنی. برا اینکه مردم خود واقعیشون نیستن که بخوام فالوشون کنم یا اینکه بخوام ببینم کی چی خرید که عید کجا رفت و اینا هم تو کارم نیس. پس چرا برم اینستاگرام؟!

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  

من چیز بدی ندیدم

فقط میرم پیجای پرسپولیسو چک میکنم امار میگیرم

با یه فامیلی کسی چیزی بذاره لایک کنم

فقطم فامیلو اشنا لایک میکنم 

خوبه در کل

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
عالیه پرش عکسه و پیجای مختلف خصوصن مدل ارایش و لباس و مدل مو وغذا و ....

من یه مدت داشتم بعد دیگه نرفتم,خیلی پیجای بیخود داره که خودش میاد برات خود به خود,به نظرم باعثه فساده؟؟!یه کثافتایی از این راه کسب درآمد میکنن,,

یا عماد من لا عماد له,,,,
چرا خوب یا بد؟؟!

کلا استفاده ی زیاد از هر چیزی بده.اینستا اگه باهاش درآمدی ایجاد شه یا از طریقش به کارای خوبی کرد یا چیزای خوبی یاد گرفت خوبه

گویند که گر می بخوری عرش بلرزد/عرشی که به یک جام بلرزد به چه ارزد؟/در خانه ی ما زیرزمینی است که در آن/یک خُم بخوری خشتی از آن نیز نلرزد              خیام💗

خیلی خوبه واسه اینکه میتونی تو پیجای مورد علاقت کلی اطلاعات کسب کنی حتی از ادمای معمولی و عامه مردم مثلا اشمزی ارایشگری و حتی حرفه های تخصصی تر

البته که نکات منفی زیادیم داره مثل چشم و هم چشمیای زیاد 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2706