2733
2739
عنوان

هفته هجدهم هستم دهانه رحمم بازشده.تورو خدا بگین چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5497 بازدید | 85 پست
این دیگه چه بدبختیه. من اصلا رعایت نمیکردم خونمون طبقه سومه هرروز بالا پایین میرفتم.پس اینا باعث این ...

ماهم خونمون طبقه سومه فقط ماهی یه بار میرفتم بیرون

واسه من طول سرویکسم 30بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو ببین نترس اصلاااا نگران نباش منم گذروندم همرو اصلاااا نگران نباش ایت الکرسی بخون هرروز سرکلا ...

ممنونم عزیزم.فقط خدا کمک کنه.تورو خداشماواسه منم دعا کن همین چهارشنبه سونو دارم.قبلا بخاطر تشکیل نشدن قلب با قرص سقط کردم .الان نمیخوام دخترمو از دست بدم😭

ممنونم عزیزم.فقط خدا کمک کنه.تورو خداشماواسه منم دعا کن همین چهارشنبه سونو دارم.قبلا بخاطر تشکیل نشد ...

منم قبلااا تو دوازده هفتگی ایست قلبی داشت سقط کردم

حتمااا دعا میکنم عزیزم

اگه تونستی بیخبرم نذار از خودت

هرروز ایت الکرسی

و سوره حجرات یادت نره

2731
منم قبلااا تو دوازده هفتگی ایست قلبی داشت سقط کردم حتمااا دعا میکنم عزیزم اگه تونستی بیخبرم نذار ا ...

فداتبشم.حتما چهارشنبه جواب سونو رو گرفتم اینجا میگم چی شده

عزیزم بخاطر پله ها و رعایت نکردنت اینطوری شدی. 

سرکلاژ کسی میکنه استراحت مطلقیم میشه ولی بعضیا با سرکلاژم رعایت نمیکنن سقط خدایی نکرده میشن. شماتاآخر استراحت مطلق باش بنظرم. مطمینتره اینجوری

2738
واقعا اره رعایت نکردم

اره دیگه

پس چرا مشکلت با استراحت حل میشه؟ رعابت نکردی دیگه عزیزم..

خیلی باید قوی باشیا. استراحت مطلق اسمش روشه

. مطلق

حملم هفته ایی۱بار نشسته

توالت فرنگی ببخشیدا اصلا تو دسشویی زور نزنیا شیاف رو بخاطر همین داده.

سلام بچه ها

امروز رفتم سونو طول سرویکسم از ۳۴ شد ۳۰.بااینکه استراحت مطلق هم بودم. دهانه رحمم بسته نشد همون ۴ میلیمتر باز بود

صبح ساعت ۷ باید برم بیمارستان واسه سرکلاژ خیلی میترسم تورو خدا واسه منم دعا کنین 😢😢😢😢😢😢

سلام بچه ها امروز رفتم سونو طول سرویکسم از ۳۴ شد ۳۰.بااینکه استراحت مطلق هم بودم. دهانه رحمم بسته ن ...

عزیزم بهتری؟ با سونوی شکمی برات اندازه گرفتن سرویکس و یا واژینال؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار