2737
2734
عنوان

هفته هجدهم هستم دهانه رحمم بازشده.تورو خدا بگین چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5497 بازدید | 85 پست
یعنی دروغ گفته؟ اخه سالم بوده بعد یچی خورده ک بدش شده نزدیک بود بچه رو ک بعد 12 سال حامله شده از دست ...

امکان نداره توی ۷ ماهگی سرکلاژ کنن اینو مطمعن باش. زیر ۲۲ هفته رو سرکلاژ میکنن

برای جلوگیری از انقباض قرص دوفاستون هر ۱۲ ساعت. و شیاف پروژسارون روزی یکی و هفته ای یکبار ۲۵۰ سی سی ...

خزانا جام توروخدا جوابمو بده منم هفته ۱۷م شنبه میرم ۱۸ دکترم گفته انومالی رو بده بعد بیا سرکلاژت کنم طول سرویکسم ۲۹ بنظرت واسه جنین ضرر نرسه الان سرکلاژ کردن ؟ همه میگن ۱۸ هفته دیگه دیره 

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خزانا جام توروخدا جوابمو بده منم هفته ۱۷م شنبه میرم ۱۸ دکترم گفته انومالی رو بده بعد بیا سرکلاژت کنم ...

عزیزم من اخرای هفته ۱۹ سرکلاژ کردم 

من هنوز استراحتم و استراحت مطلقم شده نیمه مطلق ،اصلا نگران نباش،اکه نتونن سرکلاژ کنن برات پساری میزارن،البته پساری مال هفته های بالاتره ،خیالت راحت هفته ایی که داری برای سرکلاژ خوبه

خزانا جام توروخدا جوابمو بده منم هفته ۱۷م شنبه میرم ۱۸ دکترم گفته انومالی رو بده بعد بیا سرکلاژت کنم ...

طول سرویکس اومده پایین من دهانه رحمم هم فانلینگ شده بود 

نترس و حتما برو سعی کن پله بالا پایین نشی،زمین نخوابی و نزدیکی نداشته باشی 

دیگه رعایت کنی همه چی حله

2731
عزیزم من اخرای هفته ۱۹ سرکلاژ کردم  من هنوز استراحتم و استراحت مطلقم شده نیمه مطلق ،اصلا نگران ...

خدا از زبونت بشنوه دوست گلم خیلی دعام کن 

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
طول سرویکس اومده پایین من دهانه رحمم هم فانلینگ شده بود  نترس و حتما برو سعی کن پله بالا پایین ...

تخت اصلا ندارم رحم منم آرکوئیته فردا انومالی میرم بعد اون میرم مطب دکترم میگم توروخدا زود انجام بده

تخت اصلا ندارم رحم منم آرکوئیته فردا انومالی میرم بعد اون میرم مطب دکترم میگم توروخدا زود انجام بده

ارکوییت نمیدونم یعنی چی،اما مال من باز شده بود دهانه رحم ،ببین نگران نباش هفتت خوبه،اگه به پزشکت اعتماد داری انجام بده،تازه بعد سرکلاژ وقتی پروندمو بردن جای دیگه دوترا دیگه امیدی نداشتن که بمونه میگفتن که اگه به ۲۸ برسونه شاهکار کرده،اما من فقط توکلم به خدا بود و صحبت های دوستان در نی نی سایت و الان هم تا نزدیکا هفته ۳۲ اومدم ،بقیش را هم به امید خدا سپری میکنم 

پس نگران نباش اما پشت گوش نتدازیااا

ببین اگه رو زمین میخوابی حواست باشه زیاد به خودت فشار نیاری بلند میشی اروم اروم بلند شو 

2740

عزیزم راسنی من هفته ۲۴ رفتم سونو گفت تکمیل سونو ن تی است،کلی هم رو پا بودم ،الان سعی کن استراحتت بیشتررباشه فقط برای امپول و سونوهات برو جانم بیرون

ارکوییت نمیدونم یعنی چی،اما مال من باز شده بود دهانه رحم ،ببین نگران نباش هفتت خوبه،اگه به پزشکت اعت ...

دیروز رفتم‌انومالی دکتر سونوگرافیست گفت کی گفته سرویکست۲۹ گفتم دکتر زنان گفت بیخود کرده سرویکست ۳۹ هست خلاصه رفتم‌مطب دکترم انگار زورش امد دکتر سونوگرافی سرویکسمو بررسی کرده گفت برو ی هفته دیگه بیا بخدا موندم حرف کی رو گوش بدم پس

نه فداتشم من خودم اخرای ۱۸ هفته سرکلاژ کردم و خداروشکر چیزی هم نشد