2737
2734
عنوان

آمپول روگام

| مشاهده متن کامل بحث + 6469 بازدید | 54 پست
خانومی به شما گفتن هر بار که رگام می زنی تا چند هفته یا چند روز اثرش می مونه و دیگه نیاز به تکرار ند ...

عزیزم ببخشید که دیر جوابتو میدم آنلاین نشده بودم

در مورد اثرش چیزی به من نگفتن 

ولی من هفته ی ۸ خونریزیم شروع شد که آمپولو زدم

هفته ی ۱۱ خونریزیم یهو شدید شد سریع رفتم بیمارستان سونو کرد جنین سالم بود دکتر گفت دوباره رگام بزن که زدم

یه بارم هفته ی ۲۸ فکر میکنم زدم ( همون زمان معمول که همه باید بزنن) یه بارم موقع زایمان

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها من یه سقط داشتم بعدش روگام نزدم برا باردارب بعدیم مشکلی پیش نمیاد؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه گروه خونی خودت منفی باشه و همسرت مثبت باید بعد سقط حتما میزدی 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ببخشید که دیر جوابتو میدم آنلاین نشده بودم در مورد اثرش چیزی به من نگفتن  ولی من هفته ی ...

میشه دقیق تعداد روزش رو بگید از رگام اولی تا دومی؟آخه من بعد 21 روز که رگام زدم کومبسم مثبت شد دارم دق میکنم

2731

اگه گروه خونی شما منفی هست و همسرتون مثبت بعد سقط باید رگام بزنید حتما

واسه همین موقع لکه بینی رگام میزنن چون اگر خدای نکرده سقط بشه واسه بارداری بعدی مشکلی به وجود نیاد

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
میشه دقیق تعداد روزش رو بگید از رگام اولی تا دومی؟آخه من بعد 21 روز که رگام زدم کومبسم مثبت شد دارم ...

عزیزم اولی هفته ی ۸ دومی ۱۱ هفته و سه روزم بود که زدم

اگه گروه خونی شما منفی هست و همسرتون مثبت بعد سقط باید رگام بزنید حتما واسه همین موقع لکه بینی رگام ...

من نزدم😐حالا باید چیکار کنم

بارداری بعدیم مشکلی پیش نیاد

من منفیم شوهرم مثبت

یه بچه دارم بعد زایمان روگام زدم ولی یبار دیگه باردار شدم سقط کردم نزدم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
من نزدم😐حالا باید چیکار کنم بارداری بعدیم مشکلی پیش نیاد من منفیم شوهرم مثبت یه بچه دارم بعد زای ...

فکر میکنم فقط واسه بارداری اول مهمه

بارداری دوم دیگه اهمیت نداره

بازم از دکتر بپرس ولی من اینجوری شنیدم.

مهم اینه تو بارداری اول مرتب زدی

2738
فکر میکنم فقط واسه بارداری اول مهمه بارداری دوم دیگه اهمیت نداره بازم از دکتر بپرس ولی من اینجوری ...

من گروه خونیم منفیه واسه بچه اولم ۲۸ هفته زدم بعد تولد چون گروه خونیه منو دخترم یکی بود نزدم واسه حاملگی دومم که سقط شد بعد سقط زدم و الا حاملگی سومم ۲۸ هفته رگام زدم اگه گروه خونیه بچه با من متفاوت باشه باید بزنم وگر نه که نمیخواد

من هم سر دخترم همون ماههای اول که لکه بینی شدید داشتم و بستری شدم بهم تزریق کردن شما میخوای از یه دکتر دیگه سوال کن ببین نظرش چیه 

اَلحَمدُاللهِ الَّذی جَعَلَنا مِنَ المُتِمَسِّکِینَ بِوِلایَهِ امیرِالمومِنین عَلی بنِ اَبی طالِب و اَولادِه