2737
2739
عنوان

آمپول روگام

6490 بازدید | 54 پست

سلام من الان هفته ۲۵ هستم گروه خونی من منفی،  هفته ۶ لک بینی داشتم اما گفتن چون خونریزی شدید نداشتی نیاز به روگام نیست الان استرس گرفتم نکنه جنین مشکل کم خونی و زردی پیدا کنه

ربطی به خونریزی یا لک بینی نداره کلا مادرایی که خونشون منفیه باید بزنن 

البته من اینطوری شنیدم

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ربطی به خون ریزی یا لک نداره اگه گروه خونیت منفی اقات مثبت یا برعکس این باشه باید تو ۷ماهگی تزریق کنی اگه بچه ات با خودت هم خون نباشه تو بیمارستانم یکی تزریق میکنن.

2731
گروه خونی شوهرت مثبته؟  من شنیدم همه ی مادرایی که منفی هستن و پدر مثبته باید بزنن.دکتر منم گفت ...

بله شوهرم مثبت زدن که قراره بزنم اینکه زمان لک بینی نزدم نگرانم که جنین کم خونی دچار نشه 

ربطی به خونریزی یا لک بینی نداره کلا مادرایی که خونشون منفیه باید بزنن  البته من اینطوری شنیدم

بله عزيزم حرف شما درسته 

ولي اگه لك بيني و خونريزي داشته باشي بايد چندين بار روگام تزريق بشه

من خودم ٤ بار زدم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2738
عزیزم ربطی به خون ریزی یا لک نداره اگه گروه خونیت منفی اقات مثبت یا برعکس این باشه باید تو ۷ماهگی تز ...

دکترم تجویز کرده تو ۷ ماهگی بزنم اما اینکه زمان لک بینی نزدم چی مشکلی ایجاد نمیکنه؟ 

دکترم تجویز کرده تو ۷ ماهگی بزنم اما اینکه زمان لک بینی نزدم چی مشکلی ایجاد نمیکنه؟ 

نه عزیزم .منم تو جفت حاملگیم ۷ماهگی زدم‌.سر پسرم چون گروه خونیش مثبت بودن یکی دیگه تو بیمارستان زدن.دخترم منفی بود مثل خودم تزریق نکردن تو بیمارستان.

عزیزم ربطی به خون ریزی یا لک نداره اگه گروه خونیت منفی اقات مثبت یا برعکس این باشه باید تو ۷ماهگی تز ...

اگه خونريزي يا لكه بيني باشه چندين بار بايد تزريق بشه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
بله شوهرم مثبت زدن که قراره بزنم اینکه زمان لک بینی نزدم نگرانم که جنین کم خونی دچار نشه 

نع بابا زمان لکه بینی نمیزنن که.منم هفته ی پنجم ششم یه هفته لکه بینی داشتم.اصلا ربطی بهش نداره...فقط اگه مادر منفی باشه پدر مثبت هفته28 باید روگام بزنی...بعدشم تو زایشگاه اگه گروه خونی بچت مثبت باشه بازم یکی دیگه باید بزنی.اگر منفی بود بچه ت که دیگه نمیخاد

پس چرا من که سقط کردم تو هفته ده 

پرستار واسم این امپولو زد؟؟؟

بعدش بهش گفتم چرا اینو میزنی

گفت بخاطره اینکه گروه خونیت منفیه واسه شوهرت مثبت

وقتی سقط شده دیگه چرا باید بزنه

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2706