2737
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319243 بازدید | 33785 پست
سلام عزیزم چطوری

سلام مهسا جون خوبم امروز تعطیل بودم حسابی خوابیدم الان میخوام برم آشپزخونه یه تمییز کاری حسابی کنم بعدش خونه وپذیرایی بعدشم ماسک بزارم ولی نمیدونم چرا تنبلی میکنپ استارتش رو بزنم حله🤗

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام مهسا جون خوبم امروز تعطیل بودم حسابی خوابیدم الان میخوام برم آشپزخونه یه تمییز کاری حسابی کنم ب ...

خداروشکر.منم خوبممم.امروز مادرشوهرم ب شوهرم زنگید گف شام میریم خونه دخترش شوهرم گف ن میخوام برم خونه پدرزنم🙄من هنگ کردم دیروز گفتم ک بعد۸روز رفتیم یه ساعت بودیم‌برگشتیم. 🤩

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
من همسرم میدونه اینجام این کاربری هم باشماره همسرمه مشکلی نداره

خوشبحالت من میترسم یواشکی میام ولی شوهرم برام ثبت نام کرد نمیدونم شایدم بدونه

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
2738
اره خوبم تو خوبی 🤗

عزیزم تاپیکتو خوندم ،خیلی برات ناراحت شدم،بیابهمون خبربده که چی شد؟ عزیزم من نمیدونستم اینقدرسنت کمه،حتما شوهرت هم سن کمی داره،واقعا توی سن پایین ادم اونپختگیه لازم رونداره برای زندگی مشترک،ایشالا که مشکلتون حل بشه میدونم که شرایط خیلی سختی داری ،ایشالا هرچی به صلاحتون هست همون برات پیش بیاد

2706