2737
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1321338 بازدید | 33786 پست
به به 😆

خیلی خسته شدم باور کن اصلا میزنه ب سرم درسو بیخیال شم  یه موقع ها 

فقط خداکنه زود تموم شهههه 😣

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
من بازی هی دی نتیه باهم نصب کردیم بازی میکنیم و برااشپزی پاپیون  برااون نت میخرم میدونه ولی نمی ...

آره منم پاپیون زیاد میرم ولی بهم میگه یه موقع عکس میگیری نفرستی منم میگم نه😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خسته شدم باور کن اصلا میزنه ب سرم درسو بیخیال شم  یه موقع ها  فقط خداکنه زود تم ...

چی میخونی عزیزم؟چقدر دیگه مونده؟

واقعا سخته برای خانم متاهل بچه داردرسم بخونه خودم بدبختیشو کشیدم

🧚‍♀️
چی میخونی عزیزم؟چقدر دیگه مونده؟ واقعا سخته برای خانم متاهل بچه داردرسم بخونه خودم بدبختیشو کشیدم

عه مگه نگفتم ما این همه حرف زدیم 😂

میکروبیولوژی دو ترم مونده کارشناسیم تموم شه البته بخاطر بچه کم واحد برمیدارم یکم طول کشید و ازاردهنده شد 

اره خیلی سخته 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2731
منم تشنمه ولی مراسم مسجد تا۲هست نشستم‌همینجور وای بزور پسرم‌و خوابوندم اخیش اینقدر اذیت کرد 

خوشبحالت من خیلی دوست داشتم برم مسجدولی بخاطرپسرم نرفتم اگه میرفتم همش بایددنبالش بودم ازبسکه فضول تشریف داره آقا..😡

آها موفق باشی عزیزم😍 یادم نموند 🙈

فدای تو گلم شمام همینطور😍😘

2740
چشم... ۲۶ساله شدم به تازگی..پیر شدیم رفت

عزیزم دیشب خیلی توی ذهنم بودین با اینکه ندیدمتون کلی واستون دعا کردم که حاجت روا بشین

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
2706