2737
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1320435 بازدید | 33786 پست
دقیقا برای منم ولی 3سال گذشته ازازدواج ببخشید ببخشید تازه این بیشعور از من درخواست رابطه مقعدیم میکن ...

ای جاااانم که چقدر الان عصبانی هستی خوشگلم😘😘😥😍

ایراد نداره‌ توام درخواست رابطه م.... کن منتهااااااا کننده تو باشی 😅😅😅😅😅

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
ای کاش یه بارتوعمرشون پریود میشدن میفهمیدن چی میگیم ما ینی انقدر درکش سخته من هرماه میگم بهش یه گوشش ...

شوهر من میگههههه برات خوبه خونت تمیز میشههههه😰😰😰😰

نیگم لامصب مگه حجااااامته که خونم تمیز بشه🥶🥶😅😅😅 ابن ربطی به تمیزی خون نداره

جدیدا ۱۰ درصد متوجه شده که اینا ربطی به هم ندارن

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جاااانم که چقدر الان عصبانی هستی خوشگلم😘😘😥😍 ایراد نداره‌ توام درخواست رابطه م.... کن منتهااا ...

اره بخدا صدای گوشیش میاد مثل مته شده برم دقیقااا بایدعملیش کنم ایول باپیشنهادت😘

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
گلبوته جان شوهر من خوبه تو خونه ظرف میشوره.جارو میکشه بچه ها رو نگه میداره ولی عصبی شد دیگه هیچی حال ...

شايد از مزاجشون باشه   مثلا صفراوي ها بعضي وقتا يهويي جوش ميارن شديدو زودم آروم ميشن البته. بايد تغذيه رو متناسب با مزاج وفصل اصلاح كنيم. مثلا الان كه رو به تابستون ميره اگه گرمايي باشيم بابد كمتر گرميجات بخوريم

امضاي هركي رو ببينم نوشته برام صلوت بفرستين، تودلم براش ميفرستم. چرا وقعا تو ني ني سايت اينهمه صلوات مده🤷‍♀️. بعضي  وقتا واقعا خسته ميشم ولي دلم نمياد نفرستم. بعضي وقتا امضاهارم از ترسم نگاه نميكنم😐 
2731
ای جاااانم که چقدر الان عصبانی هستی خوشگلم😘😘😥😍 ایراد نداره‌ توام درخواست رابطه م.... کن منتهااا ...

😂😂😂😂😂😂😂

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  

پس این بخیه های زایمان کی خوب میشن لعنتیا😭😭😭😢😢😢

۸ روزه دراز کشم😖😖😖

وایسین من خوب شم همچین بیام گزارش بدم که هیچکدومتون بهم نرسین😐😐😐😐

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟

😂خب نداره که طفلی از کجا بیاره آخه مشاور اعظم😞🤑

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟
2740
خانومی شما دوقلو داری؟ منم جدیدا زیاد غر میزنم چون وقتی محبت میکنم قربون صدقش میرم ولی دریغ از یک ق ...

آره عزیزم👬

به قول گلبوته جون👸 شما سعی کن خوب باشی به رفتار آقاتون زیاد اهمیت ندید 😞بهتون قول میدم اگه یه مدت رعایت کنید کم کم همه چیز درست میشه 😄

هرموقع عصبانی هستین هیچی نگین فقط روی یه کاغذ

تموم حرفات و دلخوری حرفای بد و درد دلت و بنویس بعد که آروم شدی بسوزونش 😊یه موقع آقاتون نبینه😨

مواقعی  هم که خیلی عصبی هستی بهش توضیح بده بگو دست خودم نیست عزیزم ناراحت نشو از دستم😉

❤❤❤❤خانمایی که خیلی عصبی هستن ❤❤❤❤

البته منظورم بانو جون نیست شما بنظرم خیلی مهربونی😇  با همه ی ملکه ها هستم 👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸

💖سعی کنید قرص B1  300  استفاده کنید موقع ای که خیلی عصبی هستین البته زیاد روی نکنید 

💖یااینکه گل گاوزبان و اسطوخدوس و...متاسفانه حضورذهن  ندارم کلا دمنوشهای گیاهی تو نت سرچ کنید واسه آرامش

💖حتما سعی کنید یوگا کار کنید عالیه واسه آرامش اعصاب

💖هرموقع عصبانی هستین سریع آب بخورین اگه سرپاهستین بشینید اگه نشسته هستین دارز بکشین و 3تا نفس عمیق بکشین تا 30ثانیه ادامه بدین وسعی کنید سکوت کنید

💖خواهش میکنم وقتی عصبانی هستین حرف نزنید ممکنه بعدا پشیمون بشین و درست کردنش سخت باشه مخصوصا با آقاتون 😉

خواهش دوستانه. عاشق خودمم سریع صفحه گفتم

سلام رزجان

لطفاقبل ازهربحثی این سوالاتوپاسخ بده ممنون

🍁🌴🍃🍃🍂🌺🌻🌹🌷🍂🌴🍃🍃🍁

★هردوتون چندسالتونه ..تفاوت سنیتون چقدره؟

★شغل همسرتون چیه..خودتون شاغلیدیاخانه دار؟

★تفاوت میزان تحصیلاتتون چقدره؟

★ازدواجتون سنتی بوده یا مدرن..مادرشون باازدواجتون موافق بوده یانه؟چطورباهم آشناشدید؟

★ازلحاظ فرهنگی یاطبقه اجتماعی آیاخانواده هاتفاوتی باهم دارن؟(تحصیلی..مالی..فرهنگی)

★سن پدرومادرشون خیلی بالاست؟..ایشون بچه چندم هستن..آیاتک پسره؟

★آیامواقعی که باهم خوبیدهیچ وقت عقده یادلخوری ازگذشته خودش نداشته...مثلابرات درددل کنه؟(مثال بزن)

★ازخانوادت گله ای نداره؟(لطفاباخودت صادق باش)

🌺🌻🌹🌷🌸🍀🌹

مثل شوهرمن امشب خیلی حالم بده ظهر از بیرون اومد گوشی گرفت دستش منم دیگه مثل همیشه حوصله نداشتم باشوخ ...

بمیرم الهی دلم یجوری شد خیلی خوب بود ک تونستی خودتو کنترل کنی 

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩

سلام بچه ها من دیگه واقعا از این زندگی خسته شدم. 4 ساله ازدواج کردم .شوهرم تک فرزنده و خیلی بچه ننست . خیلیم لجبازه و سر کوچکترین مساله ای قهر میکنه. خیلیلم مشاور رفتیم یه مدت خوب میشه دوباره بعد چند روز همه چی یادش میره. تو عید سر یه موضوعی باهام قهر کرد و 20 روز باهام حرف نزد. دیگه اینقد خسته شدم که بااینکه خودش مقصر  بود چند روز پیش پا پیش گذاشتم و اشتی کردم. اما دوباره دیشب عصباینی شدم. بهش گفتم طلاقم بده

میشه برا سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستین. تو رو خدا دعا کنین سالم به دنیا بیاد

اخه من 31 سالمه و اون 34 سال ولی هنوز زیربار بچه دار شدن نمیره. میدونم همتون میگین تا مشکلاتت حل نکردی بچه نیار ولی به خدا نصف دعواهامون از بچه نداشتنه. خسته شدم بس حسرت کشیدم.بس جواب مردم و دادم تازه دکتر پارسال گف تبلی تخمدان داری و باید سریع اقدام کنی حتی یک روز نباید وقفه بندازی اما یک سال گذشته و اون هیچ اقدامی نمیکنه میترسم دیگه بچه دار نشم

میشه برا سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستین. تو رو خدا دعا کنین سالم به دنیا بیاد
سلام بچه ها من دیگه واقعا از این زندگی خسته شدم. 4 ساله ازدواج کردم .شوهرم تک فرزنده و خیلی بچه ننست ...

دقیقا مث شوهرمن لجبازویدنده و قهرقهرو

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
2706