2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319159 بازدید | 33785 پست
مخصوصا من خ باباییم آنفولانزا گرفته دعا کنید زودتر حالش خوب بشه شوهرم خودش باهام تماس گرفت امروز حال ...

حتما دعا میکنم 

خوب میشن نگران نباش ، بابا ها خیلی قویین😍

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
عزیز دلم امیدوارم هر چی خیره برات پیش بیاد  ولی راهی که میری درست نیست ، انشاالله بعدا پشیمون ...

آره میدونم درست نیست خب منو راهنمایی کن گفتم که تصمیم گرفتم دیگه 6یچی نگم ولی نمیخام این نگفتنم باعث پرو تر شدم شوهرم بشه از امروز تصمیم گرفتم خانوادشو تو ذهنم مرده تصور کنم اون برای من از امروز خانواده نداره شحالا بگو قدم بعدی چیه؟شوهر من خیلی پرو میشه یعنی کافیه من زیادی محبت کنم یا بگم اشتباه گردم دیگه نمیدونی چطوزبامن برخورد میکنه دیگه جوری رفتار میکنه که انگار من زیر دستم.یه کاری بگو که غرور و عزت خودمم حفظ بشه نمیخام خودمو کوچیک کنم و خورد کنم.ممنون😙

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شوهر من چند وقته چشمش دنبال جاریمه وقتی اونو میبینه اخلاقش ۱۸۰درجه عوض میشه میخنده خوشرو میشع جاریم یه زنه خوش خنده س و کلا طرز پوششش خیلی راحته جلو برادر شوهراش

تو یه ساختمونیم خیلی عصبی شدم نمیدونم ب روی شوهرم بیارم دعوا کنم یا نزارم بره خونه اونا البته چون جاریمو پدرشوهرم تو یه خونن نمیشه نره کلا

موندم چیکار کنم یکی کمکم کنه

چقدر غلط املایی داشتم 😅😅 چجوری خوندی ؟! شما با توجه به اخلاق شوهرتون ریسک کردین و نتیجه ای که ...

نه‌بابا‌انقدم‌غلط‌نداشتین

خوب‌من‌ناراحتیم‌از‌اینه‌که‌خیلی‌بیمورده‌ناراحتیش‌‌خوب‌مشکلی‌با‌عمم‌نداشت که‌....

خدایا‌مارو‌به‌زندگی‌چرکولکی‌قبلمون‌برگردون😫
2731
آره میدونم درست نیست خب منو راهنمایی کن گفتم که تصمیم گرفتم دیگه 6یچی نگم ولی نمیخام این نگفتنم باعث ...

خانم گل زندگی شما به تار مویی بنده 

شما اصلا شرایطت زندگیت نرمال نیست 

شما برای حفظ زندگیت باید از هر نظر کوتاه بیای تا به وقتش 

شما تنها چارتون سکوت صبوری و نادیده گرفتن روابط خانوادگیشه 

البته من به عنوان نفر سوم میگم که یه جاهایی غیر منطقی رفتار میکنی و حق با شوهرتونه 

مثلا من اگر شرایطش رو داشته باشم و برادرم بیکار باشه صد در صد میارمش پیش خودم و تا حدودی سعی میکنم آیندش رو تامین کنم !!! 

شما با این شرایط نمیتونی هم زندگیتو حفظ کنی هم غرورتد داشته باشی و هم عزت نفس 

شما باید دست به هر کاری بزنی واسع آرامش فکری همسرت و جذبش 

فعلا باید از خودت و خواسته هات صرف نظر کنی تا همسرت قدم به قدم سمتت بیاد 

وقتی دوباره سکان زندگیتو به دست گرفتی اونوقت با سیاست و آرامش گره های زندگیتو باز کنی

شما هیچ وقت نمیتونی تصور کنی خانواده همسرت مرده هستن 

مگر همچین چیزی ممکنه ؟ شما اگر شوهرت رو میخوای باید خانوادش رو هم بخوای 

سلام شوهر من چند وقته چشمش دنبال جاریمه وقتی اونو میبینه اخلاقش ۱۸۰درجه عوض میشه میخنده خوشرو میشع ج ...

این تهمت خیلی بزرگیه 

سعی کن کمی منطقی تر با موضوع برخورد کنی 

نی نی سایت جوش طوریه که آدم مریض فکری میشه 

سعی نکن تحت تاثیر قرار بگیری 

تا مدرک نداشته باشی تا چیزی به چشم نبینی نباید از روی حدس و گمان حرفی بزنی 

در ضمن همه ی مردها جذب خانم های پرانرزی و بشاش و با اعتماد به نفس میشن

نه‌بابا‌انقدم‌غلط‌نداشتین خوب‌من‌ناراحتیم‌از‌اینه‌که‌خیلی‌بیمورده‌ناراحتیش‌‌خوب‌مشکلی‌با‌عمم‌نداشت ...

ناراحت نباش عزیزم 

در واقع ناراحتیه شما بی مورده

باید از اول به همسرتون میگفتید که عمتون هم هست تا طبق اون برنامه بزارید 

اگر چند دفعه دیگه این جریان ها تکرار بشه اطرافیان متوجه مشکلات زندگیتون میشن و میفهمن مثلا پیچ خوردن پا و اینا همش الکیه 

یه ملکه باید جوری ظاهر زندکیشو حفظ کنه که حتی خواهرشم نفهمه الان تو خونش چه خبره 

خانم گل زندگی شما به تار مویی بنده  شما اصلا شرایطت زندگیت نرمال نیست  شما برای حفظ زندگ ...

گلبوته عزیزم ممنونم که جواب تک تک پست هامو دادید من از امروز شروع میکنم دیگه تحت هیچ شرایطی درمورد خانوادش صحبت نکنم تصمیم گرفتم دیگه هیچی نگم و هیچ برخوردی نداشته باشم باهمسرم صحبت کردم اون هروقت دوسداشت بره من قرار شده نرم و بیام که کمتر به رفتاراشون فک کنم و بتونم فقط به خودم و همسرم برسم چون وقتی میرم خواه ناخواه بارفتارا و حرکاتشون منو آزار میدن نرم بهتره ولی به شوهرم گفتم تو هروقت دوسداشتی برو حالا قرارشده خودش بعضی وقتا بره یه سر بزنه و بیاد امیدوارم با کمک شما موفق بشم قدم به قدم باهاتون مشورت میکنم تا بتونم بهترین رفتار رو داشته باشم با مدیر اداره صحبت کردم قرار شده انتقالیمو بدن امیدوارم بعداز انتقالی گرفتن به مشکل نخورم.راستی شوهرم میگه تو سیاست نداری باید جوری رفتار کنی که اونا دوسدارن میگم من کاری به کسی ندارم اگه کسی منونمیخاد من اصراری ندارم ولی اصرار داره که من باید رفتارم جوری باشه که اونا دوسدارن بخاطر هنین گفتم رفتو آمد نمیکنم که حرف و حدیثم کمتر باشه امیدوارم موفق بشم.من میتونم مطمئنم رندگیمو نجات میدم💪💪💪

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
2738
یعنی تو نامزدی کنار هم میخوابیدین تا صبح ؟ اونوقت مشکلی نداشت ؟  اگر اینطوره فعلا سعی کن به عن ...

خيلي با اس بهش اين حرفا رو گفتم اما ميگه من از اين سوسول بازي ها خوشم نمياد 

نه تو نامزدي بغل هم نخابيديم ولي ميومد خونمون بغلم ميكرد الانم يه وقتا من ميرم بغلش سريع به بهانه اب خوردن سيگار كشيدن از زيرش درميره

ببخشید دیر شد ولی الان میگم گل بوته جوون و‌دوستای‌عزیز‌نظر‌بدین ما‌چند‌شب‌پیش‌خونه‌آبجیم‌دعوتبودیم‌ ...

شوهره منم همينطوريه خيلي خجالتي هرجايي ميخايم بريم با هزار تا بديختي ميبرمش مخصوصا اگه غريبه هم دعوت باشه

شوهره منم همينطوريه خيلي خجالتي هرجايي ميخايم بريم با هزار تا بديختي ميبرمش مخصوصا اگه غريبه هم دعوت ...

بابا‌خداخیرت‌بده‌واسه من‌خجالتی‌نیس‌اصلا‌کسی‌رو‌در‌شان‌خودش نمیبینه‌باید‌تنها‌دعوت.بشه🙄

ناراحت نباش عزیزم  در واقع ناراحتیه شما بی مورده باید از اول به همسرتون میگفتید که عمتون هم ه ...

باشه‌چشم‌ناراحتیمو‌گذاشتم‌کنار‌و‌آشتی‌کردیم‌البته‌نه‌با‌منت‌کشی‌من‌

یه‌جورایی‌از صبح دو دل بودم‌که بگم یانگم‌که‌گذاشتم‌وقت‌رفتن‌گفتم‌پیش‌خودم‌فکر‌کردم‌الان‌دیگه‌آماده‌س‌نمیگه‌نه‌ولی......

مثل‌بمب‌ساعتی‌ترکید‌بووووووم‌🤯😅

منم‌نابودکرد😩🤕

وا چرا اخه  اين مردا خودشونو چي ميدونن اخه

به‌قول‌گلبونه‌جوون‌باید‌اونا‌پادشاه‌باشن‌که‌ما‌هم‌ملکه‌باشیم‌دیگه‌جیگر😎

2706