2733
2734
عنوان

پلیز هلپ می 2

186 بازدید | 22 پست

سلام.بچها من با ی اقا اشنا شدم سنتی.مدت دوماه هم باهم رفت امد داشتیم هفته پیش رفتنش ب کشور دیگ برا 6 ماهقطعی شد و از منم نخواست ک تو این مذت تا بر میگرده منتظرش باشم و من ب خودم گفتم شاید از من خوشش نیومده ک نمیخواد منتظرش بمونم در صورتی ک دو سه روز قبل گفتن حرف رفتنش بهم گفت بود من ویژگی هایی دنبالش بودم برا زن ایندم شما دارین ولی موقعیک حرف رفتنش شدگفت من نمیتونم از شما بخوام منتظرم بمونی من خودمم خاهر دارم فک میکنم این پیشنهاد خیلی بی انصافانه باشه من اون لحظه فقط ساکت بودم و در نهایت از هم خدافظی کردیم ولی خیلی خیلی پسر خوبیه دوس ندارم از دست بدمش بنظرتون بهش زنگ بزنم ک همو ببینیم و بهش بگم ک منتظرش میمونم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نه..همیشه دور از دسترس بودن جذاب ات میکنه..اگر تو رو بخواد و خوشش اومده باشه..خودش بهت پیام میده

نه نمیده چون گفت من تا یکی دوسال دیگ اصلا ب خودم اجازه نمیدم جایی برم خاستگاری تا زندگیم رو روال بیوفته و کارام کمتربشه

به نظرم تو پیگیر نشو. میدونم از لحاظ عاطفی برای ما دخترا این شرایط خیلی سختیه، ولی به نظرم تلاشتو بکن که عقلت به احساست غلبه کنه. اون آقا اگه واقعا تورو بخواد و دوستت داشته باشه، باهات تماس میگیره یا پیگیرت میشه.

اگه دوستت داشته باشه ولی پیگیرت نشه، که اصلا شخصیت جالبی نداره. یه مرد با یه شخصیت سالم، اگه دختری رو بخواد، حتما ابراز میکنه و پیگیر طرف میشه.

حالت سوم هم اینکه اصلا نخوادت، که پس هیچی

پس در هیچ حالتی جایز نیست شما دنبالش باشی و باهاش تماس بگیری

نه نمیده چون گفت من تا یکی دوسال دیگ اصلا ب خودم اجازه نمیدم جایی برم خاستگاری تا زندگیم رو روال بیو ...

ببخشید فقط ی سوال برام ایجاد شد🤔ایشون ک فعلا امادگی ازدواج و نداشتن چرا ب خواستگاری شما اومدن؟

نظری به حال ما کن...
2706