2737
2734
تمرین کن جوابشونو بدی وگرنه عقده میشه واست خانواده شوهر من بی محلی و بی احترامی میکنن مثلا جواب سلام ...

عجب پدر شوهر خاله زنکی داری.خدادبه دادش برسه

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
خب اينام خيلي زير زيركي مي گن

هرچي ميگن ب شوهرت بگو كه ناراحتت كردن بگو من نميخوام تو رو مامانت وايستم لطفا خودت با مامانت صحبت كن

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل شمابودم ولی دیدم دارم داغون میشم روخودم کارکردم دلیلم اینبودچطوراون بخودش اجاره بی حرمتی مید ...

خب منم مي خوام جواب بدم اما اصلا نميتونم

مثلا جاريم خيلي راحت بهم گفت پسرت چاق شده با يه حالت خييييلي بدي گفتا

حالا قصه اش درازه

اما من عين ماست نگاه كردم

در حالي كه پسر خودش خيييلي چاق ناجوره.

جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است
هرچي ميگن ب شوهرت بگو كه ناراحتت كردن بگو من نميخوام تو رو مامانت وايستم لطفا خودت با مامانت صحبت كن

مامانش نميگه 

مامانش زن خوبيه

جاريم بيشتر و تا حدي خواهرشوهرم

2731
مثلا خواهرشوهرم چند روز پيش يه حرف بدي در مورد پسرم ميزد  هي هم تكرارش مي كرد مثلا مثل اينكه ...

همون جا باید میگفتی طفلی بچم با این عمه دیگه دشمن میخواد چیکار

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
تمرین کن جوابشونو بدی وگرنه عقده میشه واست خانواده شوهر من بی محلی و بی احترامی میکنن مثلا جواب سلام ...

مادرشوهرمنم اینجوریه بعدس ماه مبریم خونشون راهمون ارهم دوره البته ن خیلی ولی بحاطزشغل شوهرم سللی ۴بارمیریم فک کن ساام میگم جواب نمیده 

یامیرم توخونش پشت میکنه مثلامشغول اشپزیهد

یاجلومن بشفاب نمیراره واس غذا

دوسال قهرکردم سراین چیرابهترشده الان ولی بازم هرازگاهی میکنه بااین تفاوت ک نمیشنم غصه بخورم میرم توسلام تمیدم بهش 

یاتواشمزخونه س منم میرم تواتاق انگان انگارهست 

مثل خودش میکنم والادوردزدنیاچندتاپیرزن بدجتس میخان فشارخون ادموببرن بالانمیشه ک 

وخدایی که بشدت کافیست

آخه اونم بدش مياد 

كاري ازش بر نمياد چند بار گفتم گفته جواب بده

مثلا خواهرشوهرم چند روز پيش يه حرف بدي در مورد پسرم ميزد  هي هم تكرارش مي كرد مثلا مثل اينكه ...

به من گفتن بچت شکل باباش نیست شکل سوپر  محلتونه منم فقط لبخند زدم شب اومدم خونه وسایلم رو جمع کردم شوهرم گفت کجا گفتم میرم بغل سوپری محل بخوابم و اونم عصبانی شد و گفت یعنی چی بعد منم افاضات ننش رو به عرضش رسوندم و اونم رفت خونه مادرش و از خجالت اونا در اومد به همین راحتی حالا اگر خودم دهن به دهن میکردم نتیجش میشد اینکه تو به خودت شک داری و اخر همه کاسه کوزه ها سر من میشکست ولی اینجوری نه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2738
آخه اونم بدش مياد  كاري ازش بر نمياد چند بار گفتم گفته جواب بده

خب پس مجوزشم برات صادر كرده ديگ جواب بده 😂

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
مادرشوهرمنم اینجوریه بعدس ماه مبریم خونشون راهمون ارهم دوره البته ن خیلی ولی بحاطزشغل شوهرم سللی ۴با ...

من اصلا اهل قهر نيستم

شوهرمم عادت كرده ديگه نميتونم قهر كنم بايد عين خودشون باشم اما نميتونم

ترس و اخترامو بزا کنار تاخاسن حرفی بزنن نمون پاشو برو حتی شده بگو احترام خودتونو نگهدارین یکم جرات م ...

ببين اصلا اون لحظه واقعا ميمونم

هزار جور فكر مياد تو ذهنم 

هي به خودم مي گم نه اين حرف بدي نيست كه

شايد منظوري نداره

هي توجيه مي كنم

بعدا ميام فكر مي كنم ميبينم خيلي خرف بدي بوده

آره بابا اگه جلو خودش بگن دهنشون صافه

همین خووش خیلی خوب حالاشوهرمن ن تنهاجواب نمیده همرومیگع نشنیدم 

یااگه هم شنیده باشه نتونه بزنه زییرش میگ شایدمنظورنداشتن میترسه انگارازشون 

وخدایی که بشدت کافیست
به جای جواب خود من همیشه یه نگاه عمیق میکنم و یه لبخند میزنم مادرشوهرم به شوهرم گفته زن تو وقتی در ج ...

ن بنظرم لبخند زدن اصلن دروس نیست 

این یه عادت میشه برا اطرافیان ک همیشه توهین و مسخره نوک زبونشون باشه 

دروسته شما میگی یه لبخند 

ولی اون لبخند آدم عصبی میکنه 

2706