2726
کارکن روخودت جواب بده خواهرشوهرپررروروبایدنشوندسرجاش 

چطوري رو خودم كار كنم؟

اصلا من موندم وقتي آدم به كسي كاري نداره چرا اينا اينجوري مي كنن

جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است
خب منم مي خوام جواب بدم اما جکاصلا نميتونم مثلا جاريم خيلي راحت بهم گفت پسرت چاق شده با يه حالت خيييي ...

جواب جاری رو که بده مخصوصا تو خلوت بهش بگو مال تر رو که نمیخوره که حرص میزنی مال باباشه نوش جانش تو اگر طبیبی به فکر هیکل بی ریخت بچه ات  باش البته همش تو خلوت و یواشکی نه جلوی چشم بقیه و با داد و بیرلد 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین خووش خیلی خوب حالاشوهرمن ن تنهاجواب نمیده همرومیگع نشنیدم  یااگه هم شنیده باشه نتونه بزنه ...

نه من خيلي از حرفاشونو مي گم خود شوهرم مي گه حرفش خيلي بد بوده

چطوري رو خودم كار كنم؟ اصلا من موندم وقتي آدم به كسي كاري نداره چرا اينا اينجوري مي كنن

باورکن منم کاریشون ندارم اصلاهم ادمی نیستم بی احترامی کنم بهیچ وجه ولی یکارکردن ک منم روم بازشده باهاشون 

وخدایی که بشدت کافیست
2728
جواب جاری رو که بده مخصوصا تو خلوت بهش بگو مال تر رو که نمیخوره که حرص میزنی مال باباشه نوش جانش تو ...

ببين خودش با حرص به من نگفتا 

يه جوري دوستانه گفت كه من اول بدم نيومد 

بعدا فكر كردم ديدم اصلا من دوستي اي با اون ندارم

گفت همتون چاق شديد

باورکن منم کاریشون ندارم اصلاهم ادمی نیستم بی احترامی کنم بهیچ وجه ولی یکارکردن ک منم روم بازشده باه ...

من ميدونم كارم اشتباهه بايدددد بزنم تو دهنشون

مخصوصا جاريم خيييلي رو مخمه 

حيف كه نميشه اينجا توضيح داد

وگرنه كامل مي گفتم چيا گفته

ن بنظرم لبخند زدن اصلن دروس نیست  این یه عادت میشه برا اطرافیان ک همیشه توهین و مسخره نوک زبون ...

اصلا اون لحظه خيلي وقتا نميفهمم داره چه حرف بدي بهم ميزنه

تو رو خدا بهم بگيد چطوري جواب بدم

مادرشوهرمنم اینجوریه بعدس ماه مبریم خونشون راهمون ارهم دوره البته ن خیلی ولی بحاطزشغل شوهرم سللی ۴با ...

من ی دعوای حسابی کردم بعدشم قهر البته یک ماه قبل از دعوا نمیرفتم اونجا به بهانه ی کار و این چیزا،،مادرشوهرمم خیلی سوخته بود میگفت من میدونم تو عمدی نمیای خونمون همیشه هم خودش و دخترش و جاریم دارن پشت سر خانواده شوهره خواهرشوهرم بدگویی میکنن روز دعوا ب مادرشوهر گفتم 24 ساعته بدگویی خانواده دامادتو میکنی خودتون خیلی خوبین شماها شعور دارین با این سنتون ج سلام نمیدین یعنی قیافش دیدنی بود با همه ی پاچه پاره بودنش خفه خون گرفته بود دیگه تا عمر داره دهنشو به بدگویی خانواده دامادش باز نمیکنه

چجور ممکنه به خودشون اجازه بدن به شما بی احترامی کنن؟باید اینقدر جذبه داشته باشی نگاه تو صورتت میکنن ...

خيلي 

با پر رويي تمام

فكر كن راحت به بچه من توهين كرد

اصلا اون لحظه خيلي وقتا نميفهمم داره چه حرف بدي بهم ميزنه تو رو خدا بهم بگيد چطوري جواب بدم

فقط میتونی راحت بگی به احترام شوهرمه چیزی بت نمیگم دیگه تکرار نکن با اخم 

نیاز نیست آدم بخاد توهینی کنه ن 

فقط خیلی جدی بهش بگو 

درضم ب شوهرت بگو