2752
2734
عنوان

این که بی عدالتی میشه در حق بچه ها!

| مشاهده متن کامل بحث + 1492 بازدید | 109 پست
هوم دقيقا من خانواده شوهرم يه قرووووون پول عروسيم كمك نكردن خونه بخوره تو فرق سرمون ، ٦ ماه بعدش عرو ...

از این موارد زیاده واقعا

میگم هرکس این کارا کرد ما حواسمون به جفت بچه هامون باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باورت میشه موردی که من دارم میبینم اینطور نیسست دوست عزیز چون ما زن هستیم دلیل نمیشه جبهه بگیریم ...

من کاری به موردی ندارم معمولش اینجور هست که مت تشریح کردم

موردی که بله باید طبق مورد رعایت بشه

نن کلی و حالت معمولش رو عرض کردم

جبهه نیست عزیزم از اولش هم من نظرم همین بود من خودم تو مهرم زمین داده مادر شوهرم  خیلی هم دا ...

حرف من اینه همون موقع دارن جهزیه میخرن در همون حد جهیزیه به پسرم کمک کنن

منظورم اینه به فکر هردو باشن

چرا باید همه چی ختم بشه به خدایی نکرده فوت پدر مادر

2731
از این موارد زیاده واقعا میگم هرکس این کارا کرد ما حواسمون به جفت بچه هامون باشه

كلا فرق ميزارن مثلا ديشب مهموني بوديم خونشون اخرشب دو تا قابلمه غذا كرد همراه دو تا دختراش يه تعارف به ما نكرد ☹️ حالا اصلا غذا به خدا ذره اي واسم مهم نبود تعارفم ميكرد نميبردم چون ميموند تو يخچال حيف بود ، ولي واقعا ادم ناراحت ميشه چون نه من عزوس بديم نه شوهرم پسر بدي

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️

والله منکهبر عکس اینو دیدم .همه مال و منال پدر و مادر مال پسره .فقط وقت مریضی و گرفتاری دختر و یاد میکنن .انتظار دار روزای پیری و مریضی دختر بیاد عصای دست پدر مادر باشه .ازونورم هر چی دارن و ندارن فدای سر پسرشون میکنن

پدر مادر من برام جهیزیه نگرفتن . پسر و عرسشونم بعد خدا میپرستن .ولی همینکه کاری .بیماری پیش اومد با توپ پر توقع دارن مثل غول چراغ جادو ظاهر بشیم تا اطاعت امر کنیم .این بنظرم بی عدالتیه

هوم دقيقا من خانواده شوهرم يه قرووووون پول عروسيم كمك نكردن خونه بخوره تو فرق سرمون ، ٦ ماه بعدش عرو ...

خانواده شوهر من عروسی نگرفتن برا پسرا

اندازه زمینی که به پسرا دادن به دخترا هم دادن بعلاوه عروسی و عقد مفصل و جهیزیه

ولی بازم حساب کنیم ارث پسر چیز دیگس ۲ برابره بابا الکی که نیست

والله منکهبر عکس اینو دیدم .همه مال و منال پدر و مادر مال پسره .فقط وقت مریضی و گرفتاری دختر و یاد م ...

منم همین رو میگم دیگه دختر ارث که نداره

زورشون از جهیزیش هم میاد 

همه ی حمالیای خانواده هم رو دوشش هست

دقیق حرف منو زدید

البته من خانوادم اینجوری نیستنا

من کلی در جامعه میگم 

شوهرخاله خدا بیامرزم البته واقعا هم دارا بود

واسه پسرش خرید دخترش هم خونه نداشت براش خرید !

حالا یه کم کوچیکتر پسر

من کاری به اینکه در خانواده هاتون به کی داره طلم میشه ندارم

میگم خودتون بعدش مادرشوهر میشین مادر زن میشین به فکر هردو یکسان باشین

بعد مردن چه فایده داره دیگه

خانواده شوهر من عروسی نگرفتن برا پسرا اندازه زمینی که به پسرا دادن به دخترا هم دادن بعلاوه عروسی و ...

مسئله اينه پدرشوهر من جز يه خونه كه همين الان ٣ دنگش به نام دخترش زده چيز ديگه اي نداره ، كدوم ارث اخه ، هر چي داشت فروخت داد به دختراش ، بخدا شايد فك كنين دروغ ميگم تو تالار شب عروسي ٥٠ تومن انعام داد كارگرا روز بعدش شوهرم پسش داد😔 باقي مونده غذاي تالارم كه خييييلي بود بردن خودشون پخش كردن بين اشناهاشون حتي به من و شوهرم ندادن ، در جايي ما قصدمون اين بود اضافشو بديم خيريه 

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️
من میگم تا زنده ایم عدالت رو رعایت کنیم از خودمون شروع کنیم حتی دخترمون خونه نداره پسرمون داره واس ...

دوماد پر رو میشه😁😁😁

اونوقته که پسرا دنبال مادر شوهر پدر شوهر پولدار میگردن 

مثل پسر خواهر شوهر من(هیچی نداره دنبال تک دختر بابا مامان پولدار و پیر میگرده )🤣

و دخترای خانواده های بی بضاعت میمونن