2733
2734
عنوان

این که بی عدالتی میشه در حق بچه ها!

| مشاهده متن کامل بحث + 1488 بازدید | 109 پست
بنظر من درست نیست.هرکس صاحب  و تصمیم گیرنده مال خودشه.اکثر پولدارای بزرگ دنیا مالشونو میبخشن خی ...

اعتقاد پدر بزرگ منو دارن😁

پدر پدرم اندازه ۵۰هزار جریب (هر جریب ۱۶۰۰ متر )زمین از پدر جونش که تو ۴۵ سالگی فوت میکنه بهش ارث میرسه 

۲تا هم زن داشته و ۱۵ تا بچه

شغلم نداشته(خان زاده بوده)

فکر کن ۷۸ سال عمر کرده ۲۰ سالگی پدر ش مرده

طی ۵۷ سال همشو خورد و یه ابم روش

به بچه هاش الن ۲۰۰۰متر زمین کشاورزی! به ارث رسیده سرش دعواس

جالب اینجاس که خرج زن و بچه هم نمیداد همه پسراش از ۷- ۸ سالگی کار میکردن

اونم نظر ش خارجی وار بود 

خرج عیاشی و دوست رفیق کرد

اعتقاد پدر بزرگ منو دارن😁 پدر پدرم اندازه ۵۰هزار جریب (هر جریب ۱۶۰۰ متر )زمین از پدر جونش که تو ۴۵ ...

والا نمونه ش همون زاکربرگ ادم عیاشی هم نیست.بنظرم این سیستم که پدرمادرای ما داشتن و خودشون از زندگی لذت نبردن و جمع کردن واسه اولاد درست نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا نمونه ش همون زاکربرگ ادم عیاشی هم نیست.بنظرم این سیستم که پدرمادرای ما داشتن و خودشون از زندگی ...

قطعا اینم درست نیست

ولی خیلی نمونه ها هستن که نه خودشون از چیزی که دارن لذت میبرن نه بچه هاشون

یا فقط به فکر خودشون هستن و بچه هاشون هیچ

ولی من هرچی فکر میکنم اگه حد متوسط نیاز مالی نداشته باشم باشم در اینده بیشترش رو ترجیح میدم بدم بجه هامم ارامش داشته باشن

من یه خانواده میشناسم از بیرون نگاهشون کنی فکر میکنی وضع مالی بدی دارن به پسر دخترشونم چیزی ندادن ولی تا دلت بخواد ملک و املاک دارن که تا چند پشت تامین باشه

درشهر ما هیچ خانواده دامادی عروسی نمیگیره  نهایت خرج عروسی نصف میشه بین داماد  و عروس

اوکی .ولی تهران مراسم عروسی و پایتختی کلا به عهده ی خانواده داماد هست

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2731