2733
2734
عنوان

این که بی عدالتی میشه در حق بچه ها!

| مشاهده متن کامل بحث + 1488 بازدید | 109 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تصور کن 4تا پسر باشن یه دختر! در حق کی بی عدالتی میشه؟ تو رو خدا اونهایی که خونه ندارن الان کلی سخ ...

اتفاقا در حق دخترا داره ظلم میشه

پدر و مادر مامانم خیلی زمین و ملک داشتن 

تصور بکن دو برابر رسید به داییم

مگه چقدر جهیزیه دادن به مامانم

اینقدری نمیشه

تازه دختر وقتی پدر مادر مشکل دارن همه ی کارا با اونه

اما پسر بی خیال (البته اکثرا نه همه)

مامان من پوستش کنده شد از مادر دیالیزیش مراقبت کرد 

ما چهار تا بچه بودیم میذاشت ما رو یه روز در میون میبرد دیالیز مامانشو

همش بیمارستان بود 

داییم یه شبم بیمارستان نخوابید 

موقع تقسیم ارث هم دو لپی 

تازه کلی هم حق مامانمو کشید بالا

یکی از اقوام پدر زنش که البته یزدی نیست

خونه فروخته به پسر دخترش یه اندازه داده وقتی بهش فکر میکنم میبینم چه فکر بلندی داشته واقعا

فکر کرده خوب دخترمم خونه نداره کمکش میکنم یه اندازه پسرم

اینطور دیگه واقعا ایدال هست 

کاش ما هم در حق بچه هامون درست رفتار کنیم

اتفاقا در حق دخترا داره ظلم میشه پدر و مادر مامانم خیلی زمین و ملک داشتن  تصور بکن دو برابر ر ...

درسته اینطوری هم هست بله

ولی نه در مورد همه

خیلی ها اینقدرا چیزی هم ندارن که بعدش هم فایده برا پسرا داسته باشه

2740
یکی از اقوام پدر زنش که البته یزدی نیست خونه فروخته به پسر دخترش یه اندازه داده وقتی بهش فکر میکنم ...

خوب چرا پدر شما کاراین  پدر زنو نمیکنه به شما اندازه دادشت بده شما هم خونه دار شی😁 

به نظرم بستگی به عوامل مختلف داره مثلا شرایط اقتصادی خانواده داماد و رسم و رسوماتشون و خیلی چیزهای دیگه 

خانواده شوهر من برای پسرهاشون یا عروسی میگیرن یا خونه مثلا برای برادر شوهرم عروسی گرفتن ولی ما که خرج عروسیمونو خودمون دادیم در عوض پدرشوهرم موقع خرید خونه کمکمون کرد

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
خوب چرا پدر شما کاراین  پدر زنو نمیکنه به شما اندازه دادشت بده شما هم خونه دار شی😁

من خونه دارم عزیزم نه پدر من و البته خانواده من اینطوری بودن نه خانواده شوهرم

ما سه سال اول زندگی پدرم بهمون خونه داد تا خونه ای که قرار بود بهمون بدن اماده بشه

به نظرم بستگی به عوامل مختلف داره مثلا شرایط اقتصادی خانواده داماد و رسم و رسوماتشون و خیلی چیزهای د ...

درشهر ما هیچ خانواده دامادی عروسی نمیگیره  نهایت خرج عروسی نصف میشه بین داماد  و عروس

من خونه دارم عزیزم نه پدر من و البته خانواده من اینطوری بودن نه خانواده شوهرم ما سه سال اول زندگی پ ...

خونه ای که مال خودتون باشه بهتون بدن پدر تون نه اینکه مدتی در اختیارتون باشه بعد پس بگیرن

از نظر شما این عدالته دیگه 

خوب پدر شمام اجرا کنن

2706