2733
2734
عنوان

این که بی عدالتی میشه در حق بچه ها!

| مشاهده متن کامل بحث + 1488 بازدید | 109 پست

مگه پسر چندتیکه جهازنمیاره اونا خودش گرونترن و هزینه عروسی... بنظرم خانواده دوماد بیشتر نباشه کمتر از عروس خرج نمیکنن 

گرنگه دارمن آنست، که من میدانم❤️شیشه رادربغل سنگ، نگه میدارد🙏

اینجوری نیس اتفاقا برا پسر بیشترم خرج میکنن

یه خونه میسازن اماده بهش میدن هزینه طلاها و ایناشم که میدن دوباره خرج عروسیم که هست 

اینا خیلی بیشتره جهاز میشه .. البته بابامن اینکارا رو میکنه 

وگرنه پدر شوهرم فقط یه زمین مشترک داد به دوتا پسراش 😏

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا خانواده شوهر من به پسراشون هیچ کمکی نکردن به کنار عروسی دختر کوچیکه توقع داشتن پسرا پول بدن تا برای دخترشون جهیزیه بخرن میگفتن سربلندی خواهرتونه تازه عروسی خواهر و داداشش به فاصله یه هفته بود به دادشه هیچ کمکی نکردن همه وقتشوون صرف خواهره بود 

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
من دوتا پسر دارم کی گفته براشون خرج نمیکنم؟  از الان با شوهرم به فکر خونه ایم براشون  ا ...

دقیقااا ما هم از الان به فکریم .خخخ چون اون موقع اونا که ففکر نکنم بتونن کاری کنن بعدم رسم دارن خانواده شوهرم پسر خونه داره میره خواستگاری . 

2728
بابا پس چرا خدا ارث و دو به یک میده به پسر واسه همینه چون دختر جهیزیه میده پسر نمیده ارثش  دو ...

چه ربطی داره

اینهمه بدبختی بکشن بدون خونه زندگی که یه موقع ارث برسه بهشون!!

پسر دوبرابر ارث میبره چون نان اوره در حالت کلی

عزیزم دختر نصف پسر ارث میبره

جهیزیه دادن به دختر از این بابه

البته جهیزیه هرگز جبران این نصف بودنو نمیکنه ولی چه میشه کرد

خوبه خواهر شوهرات هم موقع تقسیم ارث برابر با شوهرت سهم بخوان 

والا

2740

البته رسم جهیزیه فقط قرار بود وسایل ضروری زندگی باشه نه این همه تجملات و چشم و همچشمی ها که همه اینا رو متاسفانه خود ما خانوما مد کردیم 

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
بابا پس چرا خدا ارث و دو به یک میده به پسر واسه همینه چون دختر جهیزیه میده پسر نمیده ارثش  دو ...

اینجوریام نیست خانواده ها پسراشون همیشه تو الویتن 

همه چیشون برا پسراس هرچی موند واسه دخترا😏😏

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
عزیزم دختر نصف پسر ارث میبره جهیزیه دادن به دختر از این بابه البته جهیزیه هرگز جبران این نصف بودنو ...

یعنی پسر یه عمر بدبختی بکشه تا ارث بهش برسه!

چه ربطی داره اخه

حالا فکر کن 4تا پسر باشن و یه دختر 

عملا پسرا بازم چیزی بهشون نمیرسه

نان خانواده خودشو میاره به خواهرش چه ربطی داره چرا کم اون بزارن  این که بی عدالتی تره🤔

تصور کن 4تا پسر باشن یه دختر!

در حق کی بی عدالتی میشه؟

تو رو خدا اونهایی که خونه ندارن الان کلی سختی میکشن!

یعنی منتظر باشن دور از جون ارث برسه بهشون!

یعنی پسر یه عمر بدبختی بکشه تا ارث بهش برسه! چه ربطی داره اخه حالا فکر کن 4تا پسر باشن و یه دختر&n ...

ربطش به همینه دیگه 

هر چقدر سهم پسرا کم بشه به همون نسبت به دخترا هم کمتر میرسه خوب

خودت حاضر بودی جهیزیه نداشتی بعدا بعد ۲۰۰ سال هم نصف اموال بهت میرسید

2706