2703
2716
عنوان

من با این شوهر دم دمی مزاجم چ کنم اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 30 پست

بهش میگم دوسال میخواستم حداقل بذار دوروز از حرفت بگذره 😬😬😬

الانم پشتشو‌کرده ب من خوابیده.انگار ن انگار کمرم درد میکنه.انگاز عمه ام بود باعث کمر دردم شده.ب نظرتون کارم اشتباه بود با اینکه درد داشتم بلند شدم ب کارام رسیدم؟! آخه فک کنم متوقعه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا با همه این کارا که دوباره باعث شد کمرم درد بگیره ساعد یازده ونیم اومده از خونه دوستش میگه رابطه ...

خب از تو نخواد  از کی بخواد ... ؟؟؟؟

یه قانون تو اکیپ دختراهست که میگه:همیشه حق با اونیه که پریوده   
2720
2714
خوشحالم😬😬 کمرم درد میکنه.نیترسم باردار بوده باشم وطوریم بشه

اگز قشمت بچه موندن باشه هرکازی کنی بازم میمونه برات استرس نکش

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟
اگز قشمت بچه موندن باشه هرکازی کنی بازم میمونه برات استرس نکش

امیدوارم.دعا کنین برام.اخه از ی طرف غر میزنه بچه میخوام از طرفی حتی حاضر نیست یکم سختی تحمل کنه یا حداقل اذیتم نکنه اینجور.سر هیچ و پوچ و ب خاطر ندونم کاریش سه شبه دارم درد میکشم

ببين عزيزم مردا تو شوخي و مسخره بازي هيجاني ميشن و از اونجايي كه خيلي به طبعاتش فكر نميكنن با هيجاناتشون شوخي فيزيكي انجام ميدن اين به مديريت خودت مونده 

وقتي ميبيني تا اين حد ممكنه بهت اسيب بزنه كه دو روز درد بكشي و برات خطرناكه براي شوخيهااتون حد و مرز بزار 

بگو مثلا فلان حركتارو نداريم تو شوخي بزار بدونه خوب نه اينكه تنبيه ت باعث بشه از لحاظ روحي و غرور جريحه دار بشه كنارت 

Aci aciylaiyilesir, Ask ise daha buyuk bir Askla...HZ.Mevlana
ببين عزيزم مردا تو شوخي و ميخره بازي هيجاني ميشن و از اونجايي كه خيلي به طبعاتش فكر نميكنن با هيجانا ...

آره .اتفاقا خیلی مث بچه ها می مونه.عشق این هست که یکی بزنه و شروع کنیم بزن بزن.ی هیجانی میگیره که نگو .عینهو بچه ها.شوهی شوخی سیر کتکم میکنه.پریشب هم رفتم با سیم ش ارژر بزنمش آنقدر حرفه ای جاخالی داد که محکم خورد تو دست خودم .کلا اخلاقش اینه.منم چند وقتی میگم گولشو‌نخورم اما آنقدر ب پرو پام میپیچه که 

2706