2737
2739
عنوان

ی رژیم سریع تو دوماه بیست کیلو

| مشاهده متن کامل بحث + 299781 بازدید | 1697 پست
پس چکارکنیم 

عزیزم منم ۱۴کیلو کم کردم الان دوساله ثابتم خداروشکر باکالری شماری و ورزش 

اگه کالری شماری بلد نیستی برو دکتر برات رژیم بنویسه. خیلی عالیه. هم سیر میشی هم هفته ای یک کیلو کم میکنی. نه ریزش مو میگیری نه پوستت خراب میشه 

بعد هم که به وزن ایده آل رسیدی رژیم تثبیت بگیر تا آخر عمر 

این روش منه گلم 

الان عالیم. سایز ۳۸تا ۴۰

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیز یه تاپیک صدات زدم نشد باز که😏 یادته قزاز بود بزا من یه رژیج بنویسی؟؟ من هنوز نتونستم کم. ...

دادم نی نی یار مشکلمو حل کنه ثنااا 

تو قرار  بود اول ارادتو قوی کنی قول بدی  مو ب مو انجام بدی بهم گزارش بدی ،بعد من رژیم بنویسم 

بله اینجوریاس من جدی هستم :)دوستم هستی ک هستی شوخی ندارم 😂

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2728

اين برنامه كالرى شمارى رو نصب كن ازت سن و وزن و قدت رو ميپرسه واست هرروز برنامه غذايي ميده از صبحانه ميده تا شام حتى ميان وعده هم ميده

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
توی 2ماه 20کیلو کم کنی میشی عین پیرزنا همه جات اویزون میشه😐

عیب نداره بجاش لاغر میشم دیگه تو هیچ جمعی حاضر نمیشم بخاطر هیکلم همش احساس خرد شدن دارم بدترین حس دنیاست چاق بودن.اطرافبانم خیلی ناراحتن از دستم چون گوشه گیر شدم

امضا چیه عزیزم

پایین کامنتم یه کادر طوسی هست توش یه بیت شعر نوشتم. اون شعر ربط داره به هدف شما.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

این گیاهو درست کن عزیزم دقیقا 15/16کیلو کم میکنی توی تاپیک چندشب پیش هم گفتم

هله باد

لاک مغسول

زیره سیاه

زیره سبز

زنیان

تخم کرفس همرو آسیاب کنید از لاک مغسول بیشتر ،قبل از غذا بریزن تو نصف لیوان آب جوش یه در بزارین بابخار خودش 15دقیقه بمونه نیم ساعت قبل از غذا بخورین

أنا لبنانية وافتخر
2740
عزیزم منم ۱۴کیلو کم کردم الان دوساله ثابتم خداروشکر باکالری شماری و ورزش  اگه کالری شماری بلد ...

من سایز 52 هست 

اصلا اراده ندارم 

کالری شمار تو این سایت قبلا خوندم جواب نگرفتن 

قرص قوی هست؟ 

دادم نی نی یار مشکلمو حل کنه ثنااا  تو قرار  بود اول ارادتو قوی کنی قول بدی  مو ب مو ...

خوب من تو خصوصی بهت پیام دادم که فک کنم ندیدی

میدونی مشکل من چیه اینکه مثلا یک ماه سرسختانه رژیم میگرم و وزن هم کم.میکنم بعد خسته میشم میگم وای ولش کن دوباره میفتم رو دور خوردن

مثلا همین الان دوتا بستنی و یه پفک خوردم😱😱🙈🙈

چیکار کنم خو معدم عصبیه مثلا همین حالا ناهار خوردم باز دلم یه چیز دیگه میکشه بخورم

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
عیب نداره بجاش لاغر میشم دیگه تو هیچ جمعی حاضر نمیشم بخاطر هیکلم همش احساس خرد شدن دارم بدترین حس دن ...

ببین عزیزم منم20کیلو کم کردم ولی توی2سال

ولی پوستم خراب نشد و الان هرکی میبینتم میگه خیلی خوووب شدم

برو پیش دکتر تغذیه 

درست و اصولی رژیم بگیر و عجله نکن

تو تا عید میتونی 12کیلو کم کنی 

فک کن12کیلو کمتر از الانت باشی وقتی ببیننت خیلیییی شوکه میشن همه و کلی بهت انرژی مثبت میدن 😊

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  
دادم نی نی یار مشکلمو حل کنه ثنااا  تو قرار  بود اول ارادتو قوی کنی قول بدی  مو ب مو ...

مبشه منم کمک کنی ایگوانا

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2706