2410
2553
عنوان

ی رژیم سریع تو دوماه بیست کیلو

297914 بازدید | 1697 پست

کم کنم بهم بگید.... میدونم نی نی سایتی ها خیلی واردید خیلی سال هست خواننده تجربه هاتون هستم واقعا افسرده شدم از چاقی گروه اگه دارین معرفی کنید شایدددددد این دفعه بتونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دوماه ببست کیلو قاعدتا از اب بدن و ماهیچه کم میشه نتیجه ش میشه ریزش مو ی شدید و خرابی پوست 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2714

حالا  طی ۶ ماه اینقدر کم کنی چی میشه؟

طی ۲ ماه سلامتیت به خطر میافته کبدت آسیب میبینه

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

وااای بیاید مسابقه بزاریم هرکی کمتر بخوره برندست😐

تنها راهی که به ذهنم میرسه همینه 

همه روشا رو امتحان.کردم لاغر نمیشم

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2706