2733
2734
عنوان

جالب ترین رسوم ها و یا حرفایی که اینجا شنیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 34 پست
نمیدونم اینارو از کجا در میارن🤔

باور کن مخم سوت کشید ی حرفای عجیب غریب میزنن

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا ،من فکر میکردم همه این رسمو دارن

من اولین بار اینجا شنیدم😯

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2731

من تو خوابگاه یه بار شلوارم پام بود داشتم میدوختم ،یه دختره اومد با نگرانی گفت نکن این کارو شلوارتو درار وگرنه اینجوری خدایی نکرده پدرت فوت میکنه🤐🤐

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
من اولین بار اینجا شنیدم😯

البته من خودمم اصلا با این کار موافق نیستم .وسایل بچمم پدر شوهرو شوهرم گرفتن

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
😲😲😲😲😲😰😰😰😰

😐😐😐میبینی چه خلایی پیدا میشن

ما واقعا عاصی شدیم

من از اول به شوهرم گفتم ،سیسمونیو این چیزارو من نمیگیرم ،بعدا توقع نداشته باش .همینم شد اصلا از پدر مادرم چنین توقعی نداشت 

خوب اصفهان رسمه‌ ... 

ماهم رسم داریم ،اما من نیاوردم