2737
2739

تعریف کنین😊😙😙😙

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

همون سلام کردن بعد دستشویی برام جالب بود.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این که دوتا زن که باهم زایمان کردن نباید همو ببین تا ۴۰ روزشون تموم بشه😐😐😐😐تو بیمارستان انقد زائو هس همه هم همو میبینن

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2731
الان همه ميان برگه سلامتو ميگن  با حليم و شكر و نمك

😅😅😅اره با حلیم هنوز کسی کنار نیومده

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
این که دوتا زن که باهم زایمان کردن نباید همو ببین تا ۴۰ روزشون تموم بشه😐😐😐😐تو بیمارستان انقد زائ ...

نمیدونم اینارو از کجا در میارن🤔

2740

اینکه خانواده عروس،سیسمونی رو هم خودشون باید بخرن رو من اولین بار اینجا شنیدم

خداییش هضمش واسم خیلی سخت بود،دلم واسه پدر مادرا سوخت😞

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

نمیدونم تو کدوم کشوره ولی اگه زنه شوهر دار شوهرش بمیره زنه تا یک ماه بساط میکنه دم در خونشون مردای اون فامیل برای ابراز همدردی ترتیبشو میدن😑

تازه نوشته بود اگه مردی نیاد خانواده مرحوم ناراحتم میشن و بهشون برمیخوره😂😂

اینکه خانواده عروس،سیسمونی میخرن رو من اولین بار اینجا شنیدم خداییش هضمش واسم خیلی سخت بود،دلم واسه ...

واقعا ،من فکر میکردم همه این رسمو دارن

نمیدونم تو کدوم کشوره ولی اگه زنه شوهر دار شوهرش بمیره زنه تا یک ماه بساط میکنه دم در خونشون مردای ا ...

اره منم شنیدم😞

نمیدونم تو کدوم کشوره ولی اگه زنه شوهر دار شوهرش بمیره زنه تا یک ماه بساط میکنه دم در خونشون مردای ا ...

پس یکی بمیره بیشتر مردای فامیل خوشحال میشن😂😂

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2706