2733
2739
عنوان

کسی از دیجی کالا خرید کرده؟😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1522 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم درمورد قیمت کالایی اگه اطلاع داری از سایتش خرید کن

چون قیمتای بعضی کالاهاش متفاوته با بازار 

قشنگ باید تحقیق کنی بعد سفارش بدی

درمورد کیفیتش من تاحالا مشکلی نداشتم گارانتی بازگشت کالا هم داره پشتیبانیش هم راضی بودم

به خودم سر زدم..حالش اصلا خوب نیست 🚭
2731

دیجی کالا  درسته خیلی متنوع هس و گسترده هس. ولی در مورد اجناس خوب توضیح نداده . خیلی از اجناس رو حتی نزده ساخت کجاست . من سفارش ندادم تا حالا بخاطر همین چیزی ک گفتم . مثلا سایت شیراز تخفیف من خیلی خرید کردم  چونکه خوب توضیح داده . مشتری متوجه میشه که چی میخواد سفارش بده

به هیچ کس حسودی نکن . وقتی نمیدونی که خدا شاید در برابر چیزی که بهش داده یه چیزی رو هم ازش گرفته .   

من یه سری از وسایل جهیزیَمو از دیجیکالا سفارش دادم الانم دارم سیسمونی میگیرم نصفشو از دیجیکالا گرفتم تا حالا فقط یه مورد بود که اشتباه فرستاده بودن و من مرجوع کردم وگرنه از بقیه چیزایی که گرفتم راضیَم.

2740
خوندم مثلا خیلیا میگن عالیه حتما بخرید اون وسط یه نفر گفته افتضاحه روشن کردم خودش خاموش شد😶

باید درصد بدی اگه بیشترین میگن خوبه پس خوبه دیگه مگه اینکه بد شانس باشی

من هرچی گرفتم راضیم

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    

عزیزم دیجی خیلی گرونه 

سرهمی کارترز تو سایت رسمی خودش ۸۵ تومنه دیجی ۱۴۵ میده خودت حساب کن

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

من خیلی خرید کردم ازش هررر چی اورده برام عالی در اومده، به نظرات اهمیت بده اگه اکثرا راضین بخر،

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2706