2737
2739
عنوان

کسی از دیجی کالا خرید کرده؟😶

1521 بازدید | 43 پست

سلام بچها😍

میخواسم بدونم یه سری وسایلای آشپزخونمو(همزن،چرخ گوشت،آبمیوه گیری،اسنک ساز و ...)از تو دیجی کالا بگیرم مشکلی پیش میاد؟؟؟شما تا حالا خرید کردین؟؟؟

من راضی نیستم ازززش

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خرید کردم،ناراضی ام😐

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2738
منم راضیم از چیزاش هرچی سفارش دادم خوب بود فقط هرچی میخای برو قسمت نظرات مردم اونجارو بخون 

خوندم مثلا خیلیا میگن عالیه حتما بخرید اون وسط یه نفر گفته افتضاحه روشن کردم خودش خاموش شد😶

من هفته ای چندبار ماشین دیجی کالا میاد در خونمون. تا الان هرچی خریدیم راضی ایم

وسایل برقی آشپزخونه نخریدم اما در مقایسه با بازار قیمتاش مناسبتره

گارانتی تعویض یا مرجوع کردنم داره. این دیگه خیال آدمو راحت میکنه

دوستان اگه برای ورود به بازار بورس و انتخاب سهم مناسب نیاز به کمک داشتید،به پیج ما سر بزنید.                  آدرس اینستا:   saham.bourse                                کانال تلگرام:    BOURSE_E@
واقعا چرا؟؟؟

من یه کاپشن خریدم اصلا جنسش اینجور نبود که گفته بودن

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

من همه چی ازشگرفتم راضی ام حتی امروز فر رو میزی برای آشپرخونه برای خواهرم سفارش دادیم همیشه گوشی هامونم از دی جی میگیریم من کرم و لوازم آرایشی هامم از دیجی میگیرم چون اصل میاره

قیمتاش نسبت به بیرون زیادتر نیست خییلی?

نه عزیزم اتفاقا یه سری وسیله هاش خیلی بصرفه تره مخصوصا لوازم آشپزخونه من سرویس پلاستیک لیمون و بیرون قیمت کردم یک و سیصد اما اونجا۸۵۰

2706