2733
2739
سلام من موهامو فر 6 ماهه زدم،،،ولی نمیدونم واسه تقویتش دقیقا جی بزنم،،،و اینکه یه جیز میخوام موهامو براق نشون بده،،، فر موهامم خوشکل کنه،،،
مرسییییییییییییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه روزمره..بعد از شستن موهات با شامپو تقویتی و مخصوص موهای آسیب دیده..نرم کننده حتما بزن..از شانه مخصوص فر استفاده کن و موهاتو شونه کن..بعدش که ازحموم اومدی بیرون با حوله آب موهاتو بگیر..یکم که گذشت ماسک مو بزن.من فولیکا و کلیون زدم خوبه ..واسه مهمونی به نظرم موس بهتر از همه است
2742
2738
بجه ها جی بزنم به فر خوشکل تر میشه فرهاش واسه مهمونی،،میخوام فر موهام خودشو خوشکل نشون بده،،،واسه تقویتشم بهم کامل اسم محصول و طریق مصرفشو بکید،،،
مرسییییییییی
سلام . من هم موهام تا کمرم می رسه . چهارشنبه هفته پیش رفتم فر کردم. امروز هم می رم حموم .
موهام هم خارش اینا ندارن .
منم موندم که چی به موهام بزنم.
امروز هم عروسی دعوتم.
یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
2706