2737
2739
عنوان

مامانای باتجربه بیاین

220 بازدید | 26 پست

سلام مامانا کسی تجربه ای در مورد خرید آغوشی داره؟ 

برای خریدش به چه نکاتی دقت کنم؟ 

تا چند وقت میشه ازش استفاده کرد؟ 

اصلا وسیله کاربردی هست یا نه؟

ممنون میشم تجربیاتتونو در اختیارم بزارید

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍

نی نی چه فصلی به دنیا میاد اصلا تو اون فصل و اون سن میبریش بیرون که بخوای بخری?من فقط یه قنداق فرنگی گرفتم تا ۴ ماهگی توش جاش شد کریر هم سنگینه و جاگیر  هر جا میرفتم دوست داشتم بچه تو بغلم باشه تو ماشین تو مطب اصلا دوست نداشتم ازم دور باشه کالسکه باز بهتره 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی چه فصلی به دنیا میاد اصلا تو اون فصل و اون سن میبریش بیرون که بخوای بخری?من فقط یه قنداق فرنگی ...

دخترم به دنیا اومده  برای از الان تا هر وقت بشه استفاده کرد میپرسم

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
2728
2738

من آغوشی گرفتم خیلی هم به کارم اومد شوهرم بیشتر می بست گاهی هم من. وقتایی که می رفتیم بیرون, بازار, دکتر, کار راه انداز بود چون کالسکه یکم دنگ و فنگ داره, ما هم تنبلللل کی حال داره هی باز و بسته اش کنه بذاره تو ماشین و دربیاره! 

آغوش خواستی بگیری ازینایی بگیر که جای نشیمنگاه بچه جدا میشه مث صندلی یعنی کف صندلی اینجوری بچه به رون پاش فشار نمیاد وقتی نشسته

2706