2733
2734
عنوان

خانمهایی که بچه ی ۳ تا ۴ ساله دارن ویتامین بهشون چی می دین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15260 بازدید | 61 پست
دکترش میگه وسواس گرفتی نرماله نمیده شربتو

پس اگه به دکترش اطمینان داری به حرفشم اطمینان کن عزیزم.نمودار رشدش هم یه نگاه بنداز ببین طبق اون باید الان چند سانت باشه

آنچنان کم هم نیست ولی خب باید یه خورده بیشتر باشه قدش

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببخشبد شما چ مقدار این شربتو دادبن ب بچتون ... هر چند خیلی وقته از کامنتتون گذشته

دو دوره بهش دادم

یه دوره که خورد حدودا دو ماهی ندادم‌دوباره دوره ی جدید رو شروع کردم

مقدار مصرفش هم روزی دو بار هر بار ۲ و نیم سی سی بود طبق نوشته ی روش

دو دوره بهش دادم یه دوره که خورد حدودا دو ماهی ندادم‌دوباره دوره ی جدید رو شروع کردم مقدار مصرفش ه ...

ببخشید عزیرم یه سوال؟ پسر من خیلی بد دارو میخوره میشه این شربت رو بریزم روی غذاش بدم بخوره جوری که نفهمه دارو خورده؟ یعنی منظورم اینه که با غذا اشکالی نداره بخوره؟

ببخشید عزیرم یه سوال؟ پسر من خیلی بد دارو میخوره میشه این شربت رو بریزم روی غذاش بدم بخوره جوری که ن ...

راستش عزیزم نمیدونم اینو که میشه ریخت روی غذا یا نه.ولی فکر نمیکنم درست باشه دارو رو با چیزی قاطی کرد

طعم این شربت خیلی عالیه من که پسرم خیلی طعمش رو دوست داشت .با طعم بلوبری هستش

2740
عزیزم با مشورت دکترش  شربت کلسیم  کورال سیترات رو برای قدش استفاده کنید برای پسر من خیلی ...

عزیزم منم پسرم رو دکتر بردم بهش کلسیم داده ولی با خوندن پست شما دنبال این شربتم.میخواستم بدونم که بنظرت ون دو تا شربت براش بگیرم کافیه و پسر شما چند تا مصرف کرده 

عزیزم منم پسرم رو دکتر بردم بهش کلسیم داده ولی با خوندن پست شما دنبال این شربتم.میخواستم بدونم که بن ...

پسرم دو تاشیشه اش رو خورد بله دو تا کافیه

شربت خوبیه کورال سیترات طعمشم خیلی خوبه بچه راحت میخوره

پسرم دو تاشیشه اش رو خورد بله دو تا کافیه شربت خوبیه کورال سیترات طعمشم خیلی خوبه بچه راحت میخوره

خیلی گشتم و کلی جا زنگ زدم تا تونستم گیر بیارم هنوزم به دستم نرسیده واسه همین میخوام مطمین شم با دوتا جواب میگیرم?بچه شما چقد قد کشید?بچم همسناش اطرافش زیادن از همه ریزتر مونده واسه همین ناراحتم

پسرم دو تاشیشه اش رو خورد بله دو تا کافیه شربت خوبیه کورال سیترات طعمشم خیلی خوبه بچه راحت میخوره

شرمنده عزیزم وقتت رو هم میگیرم میشه بگی چه تایمی از روز هم بهش میدادی و بعد غذا باید باشه?

خیلی گشتم و کلی جا زنگ زدم تا تونستم گیر بیارم هنوزم به دستم نرسیده واسه همین میخوام مطمین شم با دوت ...

متاسفانه کمیاب شده

توی ۳ ماه اول مصرف ۵ سانت رشد قد داشت 

در کنارش هفته ای ۱ سی سی ویتامین د ایرانی هم دکتر داده بود

واقعا واسه پسرم مفید بوداما به یکی از دوستام معرفی کردم میگفت اثر نکرده نمیدونم چرا امیدوارم شما هم نتیجه بگیرین

قیمتش چقدر شده؟

شرمنده عزیزم وقتت رو هم میگیرم میشه بگی چه تایمی از روز هم بهش میدادی و بعد غذا باید باشه?

بله روش نوشته بعد ازغذا

من بعد ناهار و شام هر بار ۲ونیم سی سی

بعضی وقتا که فراموشم میشد آخر شب ۵ سی سی میدادم

2706