2733
2734
عنوان

شما معنای خانواده رو فهمدید تو زندگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا من تو خونه پدرم مجرد بودم جایی نداشتم چه برسه الان ، بخوام طلاقم بگیرم برم جایی نبینمشون پیدام ...

😔

سعی کن رفتارت رو با همسرت بهتر کنی تا کم کم روش اثر بذاری اولین چیزی که باید بهش یاد بدی این باشه که اختلاف و دعواهاتون باید بین خودتون حل بشه به خانواده نکشونید یعنی چی به پدرتون پیام میده معنی نداره این کار 

اگه مشاوره نمیاد خودتونو کم کم آرومش کن مهارش کن برگرد به زندگی همیشه تو ذهنت یه زندگی عاشقانه تصور کن به طلاق و جدایی فکر نکن برای خوشبختیت بجنگ انشالله خوشبخت بشین 

😔 سعی کن رفتارت رو با همسرت بهتر کنی تا کم کم روش اثر بذاری اولین چیزی که باید بهش یاد بدی این باش ...

عزیزم کاش میشد اگر مثل قبل بود این کارارو میکردم ولی بسکه بهم اسیب زده و خورد و خمیرم کرده همه جا و تحقیرم کرده تو چشمم سیاه شده ، وابستگی دارم بهش ولی نمیتونم باهاش بشم مثل روز اول ، فایده ای نداره همیشه بهش میگم بحث دعوا بیرون نبر وفایده نداره هر چیزی میشه گوشیش بر میداره زنگ خانوادم میزنه تحقیرم میکنه و شخصیتم خورد میکنه ، الان که دارم مینوسم قلبم درد میگیره بخدا ، حالا اگر من اینکارو کنم با خاک یکسانم میکنه ولی برای خودش مشکلی نداره ،اگر اینکارو کنه ، وقتی ههم برم بخوام گوشیش ازش بگیرم زنگ و پیام نده کتکم میزنه 

عزیزم کاش میشد اگر مثل قبل بود این کارارو میکردم ولی بسکه بهم اسیب زده و خورد و خمیرم کرده همه جا و ...

کارت سخته ولی انشالله با صبوری حل میکنی

زندگیته نمیتونی که خرابش کنی اول خودت آروم باش مثبت فکر کن سعی بی خیال بشی آروم بشی دهن به دهنش نشی شادتر بشی هر چی گفت نشنیده بگیری بمرور آرامش تو رو ببینه آروم میشه درون مردا همیشه یه پسر کوچولو هست که زود خام میشه تو میتونی درستش کنی فقط زمان میخواد روی آرامش و بی خیال بودن خودت تمرین کن

هیچ چی رو مستقیم بهش یاد نده غیر مستقیم و آروم آروم بهش بفهمون یوقت که دیدی آرومه شاده نکات زناشویی و اخلاقی رو براش بخون یا توضیح بده یا براش متن بفرست بذار خودش پی ببره کجای کارش خرابه درستش کنه 

همیشه آروم باش آرامش تو همه چی رو حل میکنه

عزیزم کاش میشد اگر مثل قبل بود این کارارو میکردم ولی بسکه بهم اسیب زده و خورد و خمیرم کرده همه جا و ...

یه روز که مهمونی رفتی خونه بابات گوشی شو وردار شوهرتو بذار تو بلک لیست

با گوشی مادر و برادرتم همین کارو کن

این نیز بگذرد

عزیزم میدونم چه دردی داره که تو دنیا خانوادت پشتت نباشن چون اولین حمایتگر تو زندگی همین خانوادس از لحاظ عاطفی اصن ساپورت نشدم و همیشه تو همچی منو مقصر میدونن.درد بزرگ و بدی هست اما درمانم داره ی کانال برات میفرستم وارد شو به اموزشهاش عمل کن حتما حالت بهتر میشه 🙏🏻🙏🏻🙏🏻احترامتو همه جا بدست میاری شفای کودک درون رو انجام بده از کانال بهم درخواست بده

فقط میتونم بهت بگم سعی کن بچه نیاری که بدبختیاتو از اینی که هست بیشتر کنه برات و زندگی یه ادم بیگناه دیگه این وسط نابود شه

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
2706