2752
2734
عنوان

توروخداابیایین التماس میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 57 پست

عزیزم نگران نباش ..حتما همه بچه ها دعا میکنن...خدا شفا بده..من ایته الکرسی میخونم به نیت بازگشت سلامتیشون

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعد ٣ روز خداروشکر کن زنده ست تو چه وضعیتیه الان ؟

اره خداروشکرخیلی زودبردنش میگن بدنش کبودمیشه ویخ میزنه باطب سنتی یه دکترمعجون میده بااب سیب .امروزکلیه هاش وکبدش ضایعه نشون داده گفتن اسیب دیده 😭😭

میشه مهون دلاتون یه صلوات خیلی نیازمندخدامم توروخداقسم😭
توروخدادعاش کنین 😭😭

چشم الهی معجزه🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خدایا به شوهرم پول زیاد بده به من ده برابر شوهرم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂اخه دلیل داره💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰بگین الهی........ امین لطفا.     صلوات 
ایشالله خوب میشه منم خورده بودم چندسال پیش هنوزم زندم از شانسم 😑

آااااخه چراااا.😕خدارو شکر که زنده ای😊

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
اره خداروشکرخیلی زودبردنش میگن بدنش کبودمیشه ویخ میزنه باطب سنتی یه دکترمعجون میده بااب سیب .امروزکل ...

چند سالش بود عزیزم 

😞افتخار نکن به اندازه موهای سرت رفیق داری 😊وقتی محتاج شدی میفهمی کچلی ☺
اره خداروشکرخیلی زودبردنش میگن بدنش کبودمیشه ویخ میزنه باطب سنتی یه دکترمعجون میده بااب سیب .امروزکل ...

امیدتون به خدا.

خدا به خانواده ش و جوونی ش رحم کنه

از رو نادونی چه کاری کرده آخه

2706