2733
2739
عنوان

توروخداابیایین التماس میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 57 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عکسش ومیزارم بخاطرجونیش دعاکنین خیلی حیفه بخداجیگرم میسوزه من ب دعای جم اعتقاددارم

بزار عزیزم انشالله خدا به رحم میاد 

😞افتخار نکن به اندازه موهای سرت رفیق داری 😊وقتی محتاج شدی میفهمی کچلی ☺
2731

عزیزم میای ریپلایم میکنی وقتی که خواهر زادت برگشت خونه صحیح و سالم مطمین باش خوب میشه

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 
2740
این عکسشه توروجون عزیزاتون دعاش کنین التماستون میکنم😭😭

عمدی خورده قرصو یا اتفاقی 

😞افتخار نکن به اندازه موهای سرت رفیق داری 😊وقتی محتاج شدی میفهمی کچلی ☺
ایشاللله😢😢

به معجزه خدا ایمااااان داشته باش.عزیزم

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
واقعا؟خداچی میشه پسرخواهرمم شفابدی

ان شاالله خوب میشه 

دو رکعت نمازحاجت برای ام البنین مادر حضرت ابوالفضل بخون بعد از سلام ۱۰۰۰تا صلوات نذر کن ۱۰۰تا شو بفرست ۹۰۰تا رو نگه دار بعد از این که ان شاالله خوب شد بفرست امیدوارم هر چه زودتر خوب بشه 🙏🙏

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
عمدی خورده قرصو یا اتفاقی 

بخداازهیچی خبرندارم امروززنداداشم بهم گف من تواستان دیگه ایم خودم توشوکم نمیدونم که چیشده جون مثل دسته گل

میشه مهون دلاتون یه صلوات خیلی نیازمندخدامم توروخداقسم😭
2706