2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که اعتقاد ندارم

ولی چند ماه پیش حوصلم سر رفته بود

ی پیج بود فال گرفتم

تا الان هرچی گفته درست در آمده 🤦😂

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2731
منم فالگيرم  خوشبختي در پيش داري  عدد ٢ واست افتاده ،تا ٢ هفته ،٢ ماه يا ٢ سال ديگه يه ج ...

فالگیر عزیز به من بگو وضعیتم چی میشه؟

تا کی باید منتظر بمونم؟

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
اسم پیجشو میگین؟؟

نه تعلیق میشم.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
کسی کع واقعا فالاش درسی باشه اگه سراغارین به منم معرفی کنید

والا من تو رشت شنیدم لیلا و رامونا خیلی خوبن پیش رامونا رفتم که خیلی خوب بود ولی تو تهران فقط مادام رو قبول دارم معرکه ای این زن ,رامونا یه پیج داره اینستاگرام ramonafurtunteller

مادام پیجشو ندارم ولی این شماره ۰۹۱۰۴۸۶۲۴۶۸

2706