2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم فالگيرم 

خوشبختي در پيش داري 

عدد ٢ واست افتاده ،تا ٢ هفته ،٢ ماه يا ٢ سال ديگه يه جور معجزه اسايي زندگيت به روال ميفته 

مثل يه پرنسس

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

سلام عزیزم ، انشااله که طور بدی نمیشه ، راستش من قبلاً اهلش نبودم اما به واسطه یه مشکل پیش چندتا فالگیر فال گرفتم که هیچ کدوم ربطی به هم ندشتن و تغریباً ۷۰ درصد چیزایی که گفتن مشترک بود ، مثلاً تقریباً همشون گفتن بعد از ازدواج مهاجرت خارج از کشور داری ، این آخری برام جالب بود اسم یکی از دوستامو که چند ماه بود ازش بی خبر بودم گفت و گفت تو این روزا باهات تماس میگیره ، خیلی جالب بود که ۴ روز بعد همون دوست قدیمی بهم زنگ زد ، من امیدوارم بقیه حرفایی که بهم زد هم درست از آب در بیاد .

بجز خدا هیچ کس از آینده ی کسی خبر نداره. چطور اعتماد میکنی به این حرفای منفی

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2706