2737
2739
عنوان

تست مدیکور 30 پریودی

1013 بازدید | 42 پست

سلام تست مدیکور 30 پریود عکس بعد از 20 دقیقه. 4-5 دقیقه اول مثبت شد اما هاله کمرنگ

تعداد رای : 16
نظرسنجی
مثبت
16
100%
منفی
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم مبارکت باشه.. روزهای قبل هم بی بی زده بودی؟ دارو استفاده کردی؟ 

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲

مبارکه منم. چهارشنبه موعدمه دیروز لک دیدم چندبار دیگه هیچی نیومد یسال و نیمه منتظرم واسم دعا کنید

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

تبریک مادر شدی انشاالله به سلامتی به دنیا بیاد وزایمان راحتی داشته باشی وهمه منتظرا هم انشاالله خیلی زود دامنشون سبز بشه

خدایا به هرکس که آرزوی فرزند داره فرزندی عطا کن ،واسم معجزه شد شکرت مولا
2740
فکر کنم مثبته مال من هم روز 31 یکم از این پررنگ تر بود . یدونه دیگه دیروز زدم کاملا پررنگ شد. البته ...

قبلش هم بی بی زده بودی؟ 

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
نه نزده بودم .  شما فردا هم بزن . روز بروز پررنگ تر میشه اگه باردار باشی.  عکس بی بی منو ...

مرسی عزیزم 

ای وای ببخشید فکر کردم شما استارتر بودید این سوال رو پرسیدید. 

منم 35 سالمه از همینم نگرانم