2733
2734
عنوان

تست مدیکور 30 پریودی

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 42 پست

میخوام این ماه به دکترم بگم برام عکس رنگی بنویسه

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند وقته اقدامی؟ چطور تا به حال عکس رنگی واست ننوشتن؟ من سه بار عکس رنگی گرفتم تا حالا

پارسال سقط داشتم بعداز 6ماه که خواستم اقدام کنم عفونت داشتم و کیست الانم 4ماهه که درست و حسابی اقدام دارم از وقتی لتروزول شروع کردم

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
چند وقته اقدامی؟ چطور تا به حال عکس رنگی واست ننوشتن؟ من سه بار عکس رنگی گرفتم تا حالا

علائمی هم داشتی؟ دارو چی استفاده کردی این ماه؟ 

علائمی هم داشتی؟ دارو چی استفاده کردی این ماه؟ 

علائم فقط تا روز پری داشتم . همون علائم پری رو . بعدش دیگه نداشتم . به همین خاطر شک می کنم و هرروز بی بی میزنم . 

دارو خودم لتروزول خوردم از روز سه پری بعد رفتم ذکتر سونو کرد گفت فولی هات خوبن آمپول اچ سی جی داد. به شوهرم هم کیومکس و سلن پلاس و ال آرژنین می دادم . اینم تجویز خودم بود.

2738
علائم فقط تا روز پری داشتم . همون علائم پری رو . بعدش دیگه نداشتم . به همین خاطر شک می کنم و هرروز ب ...

میشه از قرص های شوهرت عکس بفرستی؟ روز چندم hcgزدی؟