2737
2734
عنوان

سقط جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1512 بازدید | 88 پست
وای یعنی انقدر تاثیر داره .قبلش سقط داشتی

دوسال پیشم یه سقط داشتم سر اینکه نمیدونستم حامله م قرص های جلوگیری میخوردم تا دو ماه پریودم عقب افتاده بود فکر میکردم کیست دارم وقتی فهمیدم حامله بودم که بدبخت جنین مرده اومد تو نوار بهداشتیم من فکر میکردم پریود شدم نگو خون ریزی سقط بود

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بی احتیاطی زیادی کردم همون هفته 4 نی نی افتاد  

من ریخته ام در رگ تو شیره جان،هی چرخ بزن در منو دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍
اشکالی نداره عزیزم خدا بهت یه نی نی ناز دیگه میده ایشالله اصلا نگران نباش

ایشاله دعا کن این دوماهم بگذره این سومیمه خیلی سختی کشیدم استراحت مطلقم روز شماری میکنم زودتر تایم زایمانم بشه

2731
ایشاله دعا کن این دوماهم بگذره این سومیمه خیلی سختی کشیدم استراحت مطلقم روز شماری میکنم زودتر تایم ز ...

ای جااااانم خداروشکر که نی نی داری دخمله یا پسل ؟ ایشالله صحیح و سالم بیاد بغلت

تو هم برای من دعا کن

من ریخته ام در رگ تو شیره جان،هی چرخ بزن در منو دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍
امانت خودش بود.خودش داد خودشم گرفت.اما تقصیر دوروبریامم بود😔

عزیزم هرکی ناراحتت میکنه ازش دوری کن 

هماتوم عزیزم.باعث خونریزی شدید شد تا جایی که دهانه رحم زودتر از موعد باز شد

خدا صبرتون بده.منم مثل همه کلی سختی تو بارداریم داشتم.نمی دونم این خونریزی رو کجای دلم جا بدم.

دوماه اول شایدم بیشتر از دو ماه خون دیدم..جفتم خیلی پایینه.

بچه کوچیک دارم که از جیش می گیرمش.

اذیت اطرافیانم

غم مادر نازنینم

کیسه آبم

چشمام وعینکی شدن

سر دردا وسرگیجه م

تهوع واستفراغ شدید

هر دو روز یه بار سرم وآمپول

و....

2740

منم تازه 4 روزه سقطم تموم شده روز شماری میکنم واسه اقدام بعدی اما میگن باید 3 ماه بگذره درسته|؟

عزیزم داستان زایمانتو خوندم خیلی برات ناراحت شدم ان شالله به زودی زود خدا بهت بچه صحیح و سالم بده&nb ...

ممنون از دعای قشنگت عزیزدلم😙

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
ای جااااانم خداروشکر که نی نی داری دخمله یا پسل ؟ ایشالله صحیح و سالم بیاد بغلت تو هم برای من دعا ک ...

دختره 

مرسی عزیزم ایشاله شماهم زودتر حامله بشی

راستی کاچی خیلی بخور من بعد سقط هام فقط کاچی به دادم میرسید 

منم تازه 4 روزه سقطم تموم شده روز شماری میکنم واسه اقدام بعدی اما میگن باید 3 ماه بگذره درسته|؟

زود اقدام کنی ممکنه دوباره مشکل برات پیش بیاد.به من که گفتن تا ۳ سال حداقل نباید بچه دار بشم.چون رحمم امادگی نداره.قبلشم باید چکاپ‌کامل بشم که هماتون نگیرم.چون هماتوم بعضیا اصلا درمان نداره تو بارداری و با استراحت از بین نمیره و نتیجش میشه این زایمان سخت و زودرس😔

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...

من سه ماه صبر نکردم بعد سقطم یکم خوب شدم اقدام کردم اما خود به خود سه ماه بعدش شدم 

شماهم دوست داری زودتر اقدام کن چون هفتت کم بوده طوری نمیشه از طرفیم بدنت اماده ست سریع حامله میشی

خدا صبرتون بده.منم مثل همه کلی سختی تو بارداریم داشتم.نمی دونم این خونریزی رو کجای دلم جا بدم. دوما ...

بمیرم برات منم همینطوری بودم تو بارداری.یه روز در میون زیر سرم بودم.از هفته ۴ خونریزی داشتم تا روری که سقط بشه.خیلی هم بد ویار بودم و البته دست تنها بودنم و بی توجهی دوروبریام.همه دکترا گفتن اگه کسی بود مراقبت میکرد ازت زنده میموند بچت اخه سالمه سالم بود😢😢