2737
2734
عنوان

سقط جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1512 بازدید | 88 پست
واسه من قبل هفته 4 تشخیص ادن پوچه و خودش افتاد نگفت کی باید اقدام کنی؟

۳ماه بعد گفت اقدام کنم قبلشم ازمایش بدم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هماتوم داشتم گلم.خاطره بارداریم تو تاپیک قبلی هست همه چی رو کامل توضیح دادم

قسمت نبوده دوست منم بدلیل هماتوم 25 هفتگی سقط کرد .

خود منم پارسال تو 18 هفته بدلیل نارسایی دهانه رحم زایمان زودرس داشتم ...

انشاا... سال دیگه این وقت نی نی تو بغلت باشه گلم

خدا جوووووونم مرسی بابت همه مهربونیات   
2728
هماتوم داشتم گلم.خاطره بارداریم تو تاپیک قبلی هست همه چی رو کامل توضیح دادم

واسه منم هماتوم بود ولی بعدش گفت پوچه!

من ریخته ام در رگ تو شیره جان،هی چرخ بزن در منو دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍
یعنی دلیلش دل و جیگر بود مطمنی عزیزم|؟

اهوم دقیقا من نمیدونستم بعدا خوندم تو خیلی جاها که کلا دل و جگر تو بارداری خوردنش ممنوع هست چون ویتامین Aزیادی داره

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
هماتوم همون کیست ؟اخه منم یه کیست ۵۰ میلی دارم

نه همتوم یه لخته خون کوچیکه که آروم آروم خونریزی میکنه 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان،هی چرخ بزن در منو دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍
2738
اهوم دقیقا من نمیدونستم بعدا خوندم تو خیلی جاها که کلا دل و جگر تو بارداری خوردنش ممنوع هست چون ویتا ...

اشکالی نداره عزیزم خدا بهت یه نی نی ناز دیگه میده ایشالله اصلا نگران نباش

سلام منم ۲۳ هفتمه.دیروز خونرزی داشتم.دلیل سقط شما چی بود؟

هماتوم عزیزم.باعث خونریزی شدید شد تا جایی که دهانه رحم زودتر از موعد باز شد

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...