2733
2734
عنوان

فیلم کره ای

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 71 پست
فقط جی چانگ ووک هم فیلماش جذاب تره هم خودش😁

نه. لی مین هو جذاب ترتره تازه خوشکل ترتره تازه آهان راستی میدونستی کیا کاندید شده بودن واسه ازدواج باهاش؟؟؟ 😁😁😁

بی وفایی بی وفاییییی این 👈 دل 👉 من از غصه داغوووون شده 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه. لی مین هو جذاب ترتره تازه خوشکل ترتره تازه آهان راستی میدونستی کیا کاندید شده بودن واسه ازدواج ب ...

اره خوشگله اما چان ووک جذابتره .کی کاندید شد

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
دقیقا😅😅 اوک نیو شبکه سه هم نشون میده رو دوست ندارم‌‌...مثل دونگی و یانگوم باحال نیس

اره اما اوک نیو فیلم خیلی خوبیه تقریبا معروفه جایزه زیاد داشته

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2731

رویای بلندپرواز.

ذائقه شخصی.

توزیبایی.

پسران برترازگل.

وارثان.

شکارچی شهر.

افسانه دریای آبی.

ایمان.

بوسه های شیطنت آمیز.

یکییش هم ته کیونگ توش بازی میکنه نقاشه عکس ی دختری میکشه عاشقش میشه.

مامان دختره باغبونه بابای پسره هم نقاش.توجوونی عاشق هم بودن.اسمشویادم نی.

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.
رویای بلندپرواز. ذائقه شخصی. توزیبایی. پسران برترازگل. وارثان. شکارچی شهر. افسانه دریای آبی. ...

جز اولی بقیه رو دیدم.مرسی😙

اره خوشگله اما چان ووک جذابتره .کی کاندید شد

یه عالمه آدم یکیش دونگی بود یکی تو گروه snsd بود یه مدل فرانسوی بود 😂 فقط من کاندید نشدم. 😀

یه عالمه آدم یکیش دونگی بود یکی تو گروه snsd بود یه مدل فرانسوی بود 😂 فقط من کاندید نشدم. 😀

حیف اگه میشدی حتما تورو میگرفت☹

این رویاهای بلند که میگه دختر نقش اصلیش که اسمش هه می بود تو فیلم تو واقعیت اسمش سوزیه و دوست لی مین هو بود یه مدت 😐😐😐

جدی؟؟🤔از امشب پس جدی تر میبینم😅

اره تکرارشم ببین😅

جز اولی بقیه رو دیدم.مرسی😙

من فقط اونارودیدم.

اگه شماغیراینادیدی بگومادان کنیم😚😚

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.
من فقط اونارودیدم. اگه شماغیراینادیدی بگومادان کنیم😚😚

افسانه دریای ابی

کی دو

یکی دیگشم که دختره میوفته توی اب بعد میره زمان قدیم 🤔اینم عالیه

زیاد دیدم اما اینا رو تازگیا دیدمو گفتم 

افسانه دریای ابی کی دو یکی دیگشم که دختره میوفته توی اب بعد میره زمان قدیم 🤔اینم عالیه زیاد دیدم ...

ممنون💋💞

2706