2733
2739
عنوان

فیلم کره ای

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 71 پست
😅😅😅 راست میگی جونِ من ؟؟؟ 

اره بابا اعتماد به نفست کجا رفته خواهر.حالا اگه چان ووک بود شاید قبول نمیکرد😐😅😅😅😅

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقاااااااا جماعتتتتت بزنین دونگی شروع شد😅😅😅

من دیشب دیدم😅

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
اره بابا اعتماد به نفست کجا رفته خواهر.حالا اگه چان ووک بود شاید قبول نمیکرد😐😅😅😅😅

نه من خودم چانگ ووکو رد میکنم. 😃 افتخار آشنایی ام بهش نمیدم 🙁

بی وفایی بی وفاییییی این 👈 دل 👉 من از غصه داغوووون شده 💕
2728
نه من خودم چانگ ووکو رد میکنم. 😃 افتخار آشنایی ام بهش نمیدم 🙁

اوه مای گاد😅 موفق باشی خواهر😙😙😙

سریال کره ای رو فقط باید واسه تنوع دید که از هالیوودی های خاکستری زده نشی.

الان دارم روزگار شاهزاده میبینم، قدیمیه، مال سال ۲۰۰۶. یه کم شبیه بوسه شیطنت آمیزه. ولی خب خنده داره.

دفعه قبلم w :two world  رو دیدم، بازیگر دونگی نقش اول زن بود، توضیح اضافه نمیدم، به نظرم دیدنش خالی از لطف نیست. تم عاشقانه، معمایی داره ولی قشنگه.

سایمدانگ که بازیگر یانگوم بازیش کرده، اوایلش خوب بود، چند قسمت اخر کسل کننده. در کل بد نبود.

یه سریالم بود نتفلیکس ساخته، فکر کنم زمانش مال ۲۰۰ سال پیشه، خلاصه داستانش خوب بود.

بقیه سریلا که تی وی ایران پخش کرده یا سریالایی مثل تو زیبایی، ۴۹ روز، وارثان، پسران برتر از گل، ملکه کی و ... هم بد نبودن.

سریال کره ای رو فقط باید واسه تنوع دید که از هالیوودی های خاکستری زده نشی. الان دارم روزگار شاهزاده ...

مرسی خانمی😍

ملکه کی ، ۴۹ روز، تو زیبایی ، دبلیو w , مادر ، هوارانگ ، هیلر ، وارثان ، افسانه دریای آبی ، گابلین ، سرنوشت , عشق بی پروا ،  هاید جیکل و من ، پینوکیو ، عاشقان ماه ، خلوت عاشقان ، تو از ستاره ها اومدی ، کافه پرنس ، دوست دختر من روباهه، ایلجیما ، شاهزاده زیر شیروانی ، بانوی زیبای من ، کریسمس امسال برف می بارد , به من دروغ بگو ، از بخت بد عاشقت شدم ، متشکرم ، وقتی یه مرد عاشق میشه ، سلیقه شخصی ،

یه سکوتی هم هست مال بعد از شنیدن حرفایی هست که نباید میشنیدی.ببین حس عجیبیه بیرونش سکوته اما از داخل هی صدای شکستن میاد😔💔
2740
بی زحمت یه توضیحم بدین .

در مورد یه مهندسه که زن و بچه داره و ریسش از هم دانشگاهیاشه که با زن مهندسی رابطه داره ، تو شرکتشون یه دختر هست که کارمند موقته که رفته رفته عاشق مهندسی میشه این مهندسی دو تا برادر داره رابطه ی که بین برادراس رو خیلی دوست داشتم و اینکه خیلی مرد متعهدین نسبت به خانوادشه

یه سکوتی هم هست مال بعد از شنیدن حرفایی هست که نباید میشنیدی.ببین حس عجیبیه بیرونش سکوته اما از داخل هی صدای شکستن میاد😔💔
ملکه کی ، ۴۹ روز، تو زیبایی ، دبلیو w , مادر ، هوارانگ ، هیلر ، وارثان ، افسانه دریای آبی ، گابلین ، ...

من همه این فیلما رو دیدم ، و سلیقه ای که من خوشم اومده شاید شما دوست نداشته باشی

ملکه کی ، ۴۹ روز، تو زیبایی ، دبلیو w , مادر ، هوارانگ ، هیلر ، وارثان ، افسانه دریای آبی ، گابلین ، ...

مرسی گلم وقت گذاشتی نوشتی🌹🌹🌹

مرسی گلم وقت گذاشتی نوشتی🌹🌹🌹

خواهش میکنم