2737
2734

😂خب بیاین از خاطراتتون بگید 

اگرهم دوست دوران بچگیتون نبوده بگید چجور اشنا شدید 

و‌گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستم رقیه شوهرش پسرعمه اش بوده

و خیلی عاشقش بود از بچگی

یه سال هم شوهرش ازش کوچیکتره

تو ۱۸ سالگی پسزه عقد کردن

میگفت

شب ها که خونه پدر بزرگم بودیم

باید تو اتاقی میخوابید که من توش میخوابیدم

از همون بچگی

ما فامیل بودیم رفته بودیم مشهد خانوادگی،اونوقتا من ۱۴سالم بود اون۲۰،تو بازار بودیم دم یه عکاسی یه نفر گیر داده بود شادوماد عروس خانومو بیار یه عکس بگیرین،ول کن هم نبود حالا ما مونده بودیم که کجامون به تازده عروس و دامادا میخورد😂

تو تاابد بغض میان خنده های منی شک نکن...
2740
ما فامیل بودیم رفته بودیم مشهد خانوادگی،اونوقتا من ۱۴سالم بود اون۲۰،تو بازار بودیم دم یه عکاسی یه نف ...

😂😂ای داد خدا خیر بده مرده رو که باعث‌شد دوتا جوون تازه از تخم مرغ درومده به هم برسن

بار اول که شوهرم دیدم از خال دماغش بدم اومد

بار بعدی که دیدمش دیدم نه خوشکله

تو دلم گفتم کوفتش بشه کی زنش میشه

پ من چرا شانس ندارم

خخخخ ازم یه سال کوچیکتره فکر نکردم بعد اشنای زودی بیاد خواستگاری

من چون برادر نداشتم با پسر خالم که همسنم بود خیلی صمیمی بودم تو دوران بچگی داداشم بود موقع دعوا با هم کشتی می‌گرفتیم از شیطنتهای مدرسه برا هم می گفتیم 

تا اینکه بهم پیام داد دوست دارم بعد عید عروسیمونه 😍😍😍😍

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
بار اول که شوهرم دیدم از خال دماغش بدم اومد بار بعدی که دیدمش دیدم نه خوشکله تو دلم گفتم کوفتش بشه ...

😂😂 خب حالا بازم‌ ب خودت میگی کوفتم شه؟

😂😂ای داد خدا خیر بده مرده رو که باعث‌شد دوتا جوون تازه از تخم مرغ درومده به هم برسن

اره اون لحظه بود که دیگه خیال پردازی ها شروع شد و گفتم منو اون؟؟؟ چرا که نه 😂البته اون از قبلترش منو زیر نظر داشت

تو تاابد بغض میان خنده های منی شک نکن...
2706