2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من اولین بار که خونشون دعوتم کردن پله های خونشونو 10 تا یکی کردم. با کمر خوردم زمین. کلی خجالت کشیدم. عین چلاقا. زود پاشدم گفتم چیزی نشده. بعد که رفتم خونه کل کمرم کبود شده بود

من یبار غذارو خونشون تو عقد سوختم سریع ریختمش تو سطل زباله اشغالم ریختم روش نفهمه ظرفشم کلی سیم زدم تمیزش کردم بعد من شوهرم رسوندم خونه دفه بعد ک رفتم خونشون خودشو خاهرشوهرم دراومدن گفتن غذارو دیدیم سوزوندی ریختیش تو سطل البته مثلا ب حالت شوخی گفتن (رفتن زباله ها رو گشتن ) بهم گفتن تو فک نباش یادمیگیری ن تازه کاری تاحالا اشپزی نکردی جالبه بعد اون چن دفه مادرشوهرم غذاشو سوزوند خدای من بود ک تفتیش کردن خخخ

گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...گاهی نمیشود ک نمیشود.‌..الهی شکر
2740

یبارم اوایل عقد همسرم گیر داد بیا بریم حموم

منم میگفتم برو بابا نمیام

اونم گیرررر منم همش میگفتم ن

خلاصه منو بزور کشوند اونجا منم در رفتم😅😅بعدش محکم زد روی دسته دوش اونم شکست😒بعدش منو دعوا کرد.صبحم رف یکی دیگه خرید😏اونام حتما متوجه شدن عوض شده  ولی چرا....خدا میدونه😅😅😅

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚

من یبار رفتم خونشون دیدم مهمون میخواد بیاد داره میوه میچینه دلم سوخت فکر کردم آدمه گفتم بده کمکت کنم گفت نمیخام گفتم وا خب بده بچینم برات گفت گفتم که نمیخام. گفتم خب خسته میشی بذار کمکت کنم گفت نه . تو دلم گفتم به درک.اومدم رد بشم لباسم گرفت به دیسش از رو اپن افتاد میوه ها پخش شد ظرفشم خورد و خاکشیر شد 😁😁😁

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
تاپیکها همه تکراری  یه تاپیک متنوع که در مورد معضلات اجتماعی و تا حدودی سیاسی زده میشه فورا هم ...

عزيزم شما خون کثيف خودتو آلوده نکن   

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟
2706