2737
2734

نامزد بودیم. صبح از خواب بیدار شدم لباس پوشیدم رفتم بیرون دیدم مادر شوهر خواهر شوهر لبخند میزنن بعدا برادر شوهرم که اون موقع بچه بود اومد بهم گفت لباستو برعکس پوشیدی 😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من گاز فلفل تو طبقه دوم زدم یه پیس اما از دریچه کولر رفت پایین من و پدر ظوهرمو مادر شوهرم در حال صرفه کردن و اشک ریختن بودیم ب هیچکدوم نگفتم تقصیر منه اونام اول رفتن از طبقه سوم پرسیدن دارید چیکار میکنید اونام گفتن هیچی بخدا بعدم پدر شوهرم انداخت گردن مادر شوهرم گفت لابد توی ترشی ک میخواستی فلفل بندازی باز تو خونه فلفلارو جوشوندی هنوزم نگفتم بهشون اما عذاب وجدان دارم

2731

مادرشوهر نبود ،کل لوازم آرایشم از رژگونه و پنکیک و سایه همش از دستم افتاد رو موکت اتاق ، با نامزد رفتیم بیرون ، گفتم میام تمیز میکنم ، البته همون موقع هر کار کردم بهتر نشد که بدتر شد همش پخش شد کل موکت رنگی شد  ، رفتم شب که اومدم تمیز بود ، هیچ اثری ازش نبود ، نه اون چیزی گفت نه من ، حتی به نامزدم هم نگفتم جریانو . 😂😂😂

خدایا شکرت 
خخخخخ حتما گشنه موندی اره

اره😓😓یه نصفه ظرف دیگه موند

اونم اومد گف کوفت بگیره فلانی بهش گفتم برای عروس نگه دار میاد اندازه گنجشک نگه داشته

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚
2738

تاپیکها همه تکراری 

یه تاپیک متنوع که در مورد معضلات اجتماعی و تا حدودی سیاسی زده میشه فورا همه رو قطع کاربری میکنند.اونوقت باید تو نی نی سایت خزعبلات بگیم و بشنویم و بخونیم. 

خیانت دعوا توهین اسکرین های مسخره مادر شوهر خواهر شوهر .جاری عفریته عکس لب و دهن و دماغ ....هی روزگاررررررررررر

مگه میشه لباس زیر جا بمونه؟ بالاخره بدون لباس زیر برگشتی خونتون و نقهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

😂😂😂😂من هر روز موقع خواب لباس زيرمو عوض ميكنم

شب گذاشتم كنار جام كه صب بپوشم اون يكي هم تنم بود صب همسرم بدو بدو بيدارم كرد منم يادم رفت عوض كنم اونم مونده بود همون جا شبش كه من برگشته بودم خونه مادرشوهرم از تو اتاق پيدا كرده بود

😠خودش از شانسم مدل طوري موري بود ابروم برد

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706