2733
2739
عنوان

علائم هفته ۵ بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 3507 بازدید | 61 پست
هفته بعد خيلي زوده ها. ممكنه صداي قلبشو نتونن بشنون استرس بگيري. من هفته بعد كه هفته هشتمه قراره برم ...

اخه اصلا سونو نکرده منو گفت بیا ببینم یه موقع خارج رحم نباشه و جاش خوب باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تازه فهمیدم که باردارم همش میگم اگه خارج از رحم باشه چی همش توی اون فازم انقدر دیگه دوستام گفتن ...

منم دقیقا همینجوریم هر لحظه از یه چیزی نگران میشم

2728
چرا دو سه روز بعد عقب افتادن پریود رفتم ۸۴۲بود دیگه نمیدونم

48 ساعت بعدشم باید تکرار کنی ببینی بالا رفته یا نه. اگر بالا رفته باشه یعنی همه چی خوبه ولی اگر ثابت مونده باشه یعنی احتمال خارج رحمی هست

تقریبا 5 هفتمه. نگران نباش گلم من وقتی از علائمم برا مامانم میگم تعجب میکنه. میگه خودش هیچ علائمی ند ...

ایشالا عزیزم،ایشالا نی نی شمام صحیح و سالم باشه

2740
اخه اصلا سونو نکرده منو گفت بیا ببینم یه موقع خارج رحم نباشه و جاش خوب باشه 

خارج رحم كه درد شديد نداره. درد نداري مطمئن باش نيست. منم اولين سونو هفته هشت ميدم. فقط ميگم اگه تو هفته شش رفتي و گفت صداي قلبش و نميشنوم نترس و بعد دو هفته تكرار كن. اگرم ميتوني كه ديرتر برو

من ۴آبان آخرین پریودم بود.من دل و کمرم درد میگیره سینه هامم همینطور البته یه کم بهتر شده اما تهوع ای ...

منم هر از گاهی یجوری میشم مثل این که می خوام پریود شم بعد قطع میشه 

48 ساعت بعدشم باید تکرار کنی ببینی بالا رفته یا نه. اگر بالا رفته باشه یعنی همه چی خوبه ولی اگر ثابت ...

نمیدونستم.دیگه توکل به خدا بعد یکسال سختی بهم داده ایشالا که سر جاشه نی نی جان

خدایا به معجزت ایمان آوردم عاشقتم
2706