2726
عنوان

علائم هفته ۵ بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 3498 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه شنیدن صدای قلب بچه که خیلی زوده و اینکه به کم قوی باش چون اگه بخوای اینجور کنی تا بیست هفته که ...

من یکی و می خوام بشینه از صبح تا شب اینجوری نصیحتم کنه بکم اروم بشم مرسی عزیزم یکم اروم شدم

خوش به حالت. من الان هر از گاهی حالت تهوع دارم. ولی بعضی غذاهارو که قبلا دوست داشتم بخورم الان دوست ...

منم این علائم و ندارم نگرانم میکنه دیگه،چند هفتتونه شما؟

2728
هفته بعد وقت داده برام

هفته بعد خيلي زوده ها. ممكنه صداي قلبشو نتونن بشنون استرس بگيري. من هفته بعد كه هفته هشتمه قراره برم. دكتر گفته شنبه ولي خودم ميخوام دوشنبه سه شنبه برم كه حتما تشكيل شده باشه

منم تازه فهمیدم که باردارم همش میگم اگه خارج از رحم باشه چی همش توی اون فازم انقدر دیگه دوستام گفتن فکرمنفی نکن الکی یه کم آروم شدم دوشنبه باید برم سونو تا دوشنبه پرپر میشم😂

خدایا به معجزت ایمان آوردم عاشقتم

تقریبا 5 هفتمه. نگران نباش گلم من وقتی از علائمم برا مامانم میگم تعجب میکنه. میگه خودش هیچ علائمی نداشت تا چندین هفته. بد به دلت راه نده عزیزم ایشالا که سالمه

۳۰ مهر ماه،شمام علائم ندارین؟ چند هفتته عزیزم

من ۴آبان آخرین پریودم بود.من دل و کمرم درد میگیره سینه هامم همینطور البته یه کم بهتر شده اما تهوع اینا نه خداروشکر

ازمایش تیتر بتا ندادی؟ میگن توی ازمایش تیتر بتا معلوم میشه خارج رحمیه یا نه

چرا دو سه روز بعد عقب افتادن پریود رفتم ۸۴۲بود دیگه نمیدونم

2706