2737
2734
عنوان

تند تند دسشویی رفتن دختر ۵سالم

161 بازدید | 13 پست

سلام.دخترم ۵سالشه و پیش دبستانیه.چندروزی میشه زیاد میگه جیش دارم.پرسیدم سوزش و درد نداره ولی تند تند میگه جیش دارم.کسی تجربه مشابه داره؟ ببرمش دکتر یا از سرد شدن هوا میتونه باشه؟

الا بذکر الله تطمئن القلوب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

چندشبه ماست و نعناع زیاد میخوره ولی در عین حال چای نبات یا خاکشیرنبات هم هرروز بهش میدم.اما تند تند میگه جیش دارم.میگه نمیسوزه و دل دردم نداره‌‌.

امرور صبح باباش رفته بود مهد کپی شناسنامشو بده گفت تا رفتم دخترمو دیدم باز داره میره دسشویی.خالش گفت صبح ها هم زیاد میگه جیش دارم.

من یه دختر ۲ماهه هم دارم و روابطشون خیلی خوبه باهم.نمیدونم به این هم ربط داره یا نه.

الا بذکر الله تطمئن القلوب

عزیزم من پس فردا نوبت دکتری دارم واسه بارداری و جالب توجه مغزم همه اش مشغول بود شانصی تایپک شما اومد درخواست دوستی دادم قبول کن تا گم نکنم خدا کنه بیام بگم باردارم 😍😍😍

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃