2733
2739
عنوان

دلم برا بابام خیلی تنگ شده

266 بازدید | 21 پست

امشب سالگرد بابام بود نتونستم برم سر خاکش 

خیلی دلم گرفت از این دنیا، وقتی فکرشو میکنم ک بابام اونجا خوابیده و من ازش دورم، انگار غم عالم رو دلمه، میشه هر کی دوست داشت ب نیت همه باباهای مهربونی ک دستشون از دنیا کوتاست ی فاتحه بخونه😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا رحمتشون کنه براشون فاتحه خوندم

منم پدرو مادرم به رحمت خدا رفتن 

همه پدر و مادرهای اسمونی همجوار جد سادات باشن 

خیلی غم بزرگیه خیلی

من بچه بودم مادرم به رحمت خدا رفتن هر روز یادشون هستم وچقدر احساس نیاز دارم هنوز 

و بابام  چند سال بعد از ازدواجم خیلی ناگهانی رفتن

خیلی دلتنگ هر دوشونم  خیلی عذاب وجدان دارم کاری براشون نکردم

خدا منو ببخشه و بیامرزه و پدرو مادرم منو ببخشن

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین،الرحمن الرحیم،مالک یوم الدین،ایاک نعبدوایاک نستعین،اهدناالصراط المستقیم،صراط الذین انعمت علیهم،غیرالمغضوب علیهم والضالین

بسم الله الرحمن الرحیم 

قل هوالله احد،الله الصمد،لم یلدولم یولد،ولم یکن له کفواً احد

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
خدا رحمتشون کنه براشون فاتحه خوندم منم پدرو مادرم به رحمت خدا رفتن  همه پدر و مادرهای اسمونی ...

خدا رحمتشون کنه.روحشون شاد

کلم الناس علی قدر عقولهم  

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین،الرحمن الرحیم،مالک یوم الدین،ایاک نعبدوایاک نستعین،اهدناالصراط المستقیم،صراط الذین انعمت علیهم،غیرالمغضوب علیهم والضالین

بسم الله الرحمن الرحیم 

قل هوالله احد،الله الصمد،لم یلدولم یولد،ولم یکن له کفواً

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
خدا رحمتشون کنه براشون فاتحه خوندم منم پدرو مادرم به رحمت خدا رفتن  همه پدر و مادرهای اسمونی ...

عزیزم، خدا رحمتشون کنه، چرا عذاب وجدان انقد دلشون بزرگه ک، 

الانم میتونی براشون دعا کنی و کار خیر بکنی، بهترین کار همینه 

2706