2737
2734
عنوان

پرسینگ گوش بیاین بگین چیکار کنم 😧

| مشاهده متن کامل بحث + 5298 بازدید | 117 پست
من فردا میرم گوشواره میخرم طلا خیلی ارزون شدخ اون کوچیک پایینیه ۲۰۰ جفتی حلقه هم ۴۰۰  شنبه ه ...

خوشگل ان من طلا دارم ولی سنگینه میترسم بدتر بشه باید یه همچین چیز سبک بخرم هم شيکه هم ارزون 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
طلا اگه نداری نخ جواب میده از سمت تیزی سوزن رد نکنیا فقط

پس نخ میندازم فردا میدم مامانم برام انجام بده 😰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشگل ان من طلا دارم ولی سنگینه میترسم بدتر بشه باید یه همچین چیز سبک بخرم هم شيکه هم ارزون 

تازه با اجرت و ۹‎٪ مالیات و طلای ۳۶۰ قیمت کردما

الان که ارزون تر شده

به نظرت شیکه بخرم؟ زیر یک ملیون میشه

۱-۲-۳ سوراخ میکنم

تو ندتاش رو غضروفه؟ چند شد سوراخ کردنت؟؟ گوشواره ش چند بود؟

2731
گوشواره طلا خوبه یا نخ ? آخه بچه‌ها میگن گوشواره طلا بندازم

یه چند روز نخ بنداز وقتی دیگه اذیت نبودی طلا بنداز نخ رو راحت میتونی چرب کنی و تکونش بدی 

داغ مرده طبیعیه....داغ زنده نبینین..🖤
تازه با اجرت و ۹‎٪ مالیات و طلای ۳۶۰ قیمت کردما الان که ارزون تر شده به نظرت شیکه بخرم؟ زیر یک ملی ...

آره عزیزم من خوشم اومد ساده و شيکه الان پس کمتر شده قیمتش ، خیلی خوبه ، من دونه ای 20 دادم 

2740
آره عزیزم من خوشم اومد ساده و شيکه الان پس کمتر شده قیمتش ، خیلی خوبه ، من دونه ای 20 دادم 

برو زودتر طلا بخر اگه داری

من یه گوشوارم گم شده یکیشو میبرم جاش طلا تعویض کنم

تو هم پلاکی چیزی داری ببر روش پول بذار بخر که طلا خیلی کشیده پایین

فقط من گفتم پستایاش طلا نذارن

یه چند روز نخ بنداز وقتی دیگه اذیت نبودی طلا بنداز نخ رو راحت میتونی چرب کنی و تکونش بدی 

آره عزیزم همین کارو میکنم 😚😚😚

برو زودتر طلا بخر اگه داری من یه گوشوارم گم شده یکیشو میبرم جاش طلا تعویض کنم تو هم پلاکی چیزی دار ...

من بین دوستام وام خونگی گذاشته بودم این ماه نوبت من بود چهار تومن دارم به نظرت چی بخرم خوبه منظورم طلاست 

سکه یا طلای مستعمل(دست دوم) از آشنا بخر که فقط سود طلا فروشروش بکشه ۹‎٪ مالیات نکشه

سکه نمیخوام ، میخوام چیزی باشه که ازش استفاده کنم پس طلای دست دوم بخرم مثلا چی انگشتر نه که دوست ندارم

سکه یا طلای مستعمل(دست دوم) از آشنا بخر که فقط سود طلا فروشروش بکشه ۹‎٪ مالیات نکشه

اون سوراخه سومی هم رو غضروفه ها یه ذره دردش بیشتره 

2706